Infostart.hu
eur:
379.55
usd:
324.01
bux:
122061.05
2026. március 2. hétfő Lujza

Szexuális kényszerítés kísérlete miatt indult eljárás Budapesten - képpel

Erzsébetvárosi támadót keres a rendőrség.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság VII. kerületi Rendőrkapitánysága büntetőeljárást indított szexuális kényszerítés kísérlete miatt ismeretlen tettes ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint az ismeretlen személy szeptember 19-én 8 óra 30 perc körül egy Budapest VII., Holló utcai házba bement egy ott lakó nő után és a nyakát megragadva magához rántotta, neki angolul szexuális ajánlatot tett. A sértett próbált kiszabadulni a szorításából, de a férfi ezt nem engedte, a nő magyarul és angolul elhangzó felszólításaira nem reagált, cselekményét tovább folytatta.

A nő segélykiáltásaira a ház lakói kijöttek, ezért a férfi elengedte a nőt és elmenekült a helyszínről.

A támadás következtében személyi sérülés nem történt.

Az ismeretlen férfiról grafika áll rendelkezésre.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: látóhatárra került a 150 dolláros hordónkénti olajár

Szakértő: látóhatárra került a 150 dolláros hordónkénti olajár

Az Egyesült Államok és Izrael szombat hajnalban támadást indított Irán ellen. Teherán válaszul lezárta a Hormuzi-szorost, amelyen a világ kőolajforgalmának csaknem egyötöde halad át. Az InfoRádióban Hortay Olivér, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. Energia- és Klímapolitikai üzletágvezetője az olajár várható alakulásáról beszélt.

Nagy kihívás a Merz-kormánynak, ami most őrli a németeket

Kevesebb mint egy hét múlva kezdődik Németországban a konzervatívok és a szociáldemokraták alkotta kormánykoalíció stabilitását vagy a többség által inkább gyengülését jelző, sokat emlegetett „szuperválasztási” év. Idén öt tartományban tartanak helyi parlamenti választásokat. Felmérték, várható-e politikai földrengés, és ha igen, annak milyen következményei lehetnek.
inforadio
ARÉNA
2026.03.02. hétfő, 18:00
Hortay Olivér
közgazdász, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. Energia- és Klímapolitikai üzletág vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×