Infostart.hu
eur:
362.85
usd:
308.87
bux:
0
2026. május 3. vasárnap Irma, Tímea
Nyitókép: baon.hu

Horrorbaleset a vágóhídon: érkezett a mentőhelikopter is

Súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba egy kiskunmajsai férfit, akit az egyik szárnyasvágóhídon ért baleset pénteken a reggeli órákban.

A baon.hu helyszíni információi szerint a karbantartás közben valamilyen vegyszer csapódott a férfi arcába. A súlyosan megsérült embert mentőhelikopterrel szállították Szegedre. A mentés idejére a környéket lezárták, de már újra lehet közlekedni.

Címlapról ajánljuk

Érkezik végre eső, több napon is: mutatjuk az idejét

Kora nyárias idővel kezdődik május első hete, akár 28 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban, majd szerdán erős széllel lehűlés érkezik, és többfelé alakulhat ki zápor, zivatar. Péntektől ismét melegedés kezdődik, a változóan felhős időben jellemzően 25 fok körül alakulnak a csúcshőmérsékletek – derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből.
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
A Balti-tengeren támad Ukrajna, visszavonulót fújt az USA - Híreink az orosz-ukrán háborúról vasárnap

A Balti-tengeren támad Ukrajna, visszavonulót fújt az USA - Híreink az orosz-ukrán háborúról vasárnap

Ukrán drónok támadták meg vasárnap az oroszországi Primorszk balti-tengeri kikötőjét, felgyújtva azt - közölte Alekszandr Drozdenko helyi kormányzó a Telegramon. Zelenszkij elnök szerint az általuk megtámadott árnyékflotta többet nem tud olajat szállítani. Az oroszok Dél-Ukrajnát, benne Odessza városát lőtték, több civil áldozatról is hírek érkeztek; délután Svédország feltartóztatott egy olyan tartályhajót, amely feltehetően az orosz árnyékflotta tagja. Vasárnapi híreink az orosz-ukrán háborúról.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×