Infostart.hu
eur:
382.23
usd:
324.01
bux:
125061.81
2026. január 23. péntek Rajmund, Zelma

Botox helyett a wellnessben hisz a sztárénekesnő

Kylie Minogue több millió forintnak megfelelő összeget fizetett ki néhány napos spanyolországi kényeztetésért egy gyógyfürdőben. Bár régebben kipróbálta a Botoxot is, az ausztrál énekesnő ma már a természetes kozmetikumokban hisz.

A negyvenéves énekesnő az elmúlt fél évben kétszer is ellátogatott a Sierra Helada-i wellness klinikára, ahol a két hétnapos kezelésért több mint 82 ezer ausztrál dollárt, vagyis 13 millió forintot fizetett ki.

Az angol News of the World bulvárlap tudósítása szerint Kyle Minogue-ot, akinél négy évvel ezelőtt mellrákot diagnosztizáltak, többféle kezeléssel kényeztették, és makrobiotikus étrendet állítottak össze a számára, hogy szervezete megtisztuljon a ráktól.

"Imádott itt lenni, és úgy tekintett erre a külső-belső kényeztetésre, mint egy bölcs befektetésre" - nyilatkozta az újságnak a klinika egyik dolgozója, aki elmondta azt is, hogy az énekesnő ott tartózkodása idején nyers gyümölcsöket és zöldséget, valamint barna rizst fogyasztott, és fiatalító terápián is részt vett.

A klinika egyik kezelése során a páciens saját vérlemezkéit fecskendezik a bőre alá, így stimulálva a bőrsejteket a kollagén és az elasztin termelésre, valamint a vízmolekulák megtartására. "Ez nem plasztikai műtét, mégis a hatás bámulatos" - mondta a klinika egy másik munkatársa.

Kylie Minogue mindig is tagadta, hogy a szépségért kés alá feküdt, azt azonban az Elle magazinnak nemrég bevallotta, hogy 2005-ben diagnosztizált mellrákja előtt Botox kezelést kapott, de ma már inkább a természetes megoldások híve.

Címlapról ajánljuk
A cég, amely nem volt eladó, avagy hogyan védte meg magát a Mol, és vált regionális energiahatalommá

A cég, amely nem volt eladó, avagy hogyan védte meg magát a Mol, és vált regionális energiahatalommá

A Mol történetét gyakran sikersztoriként mesélik el. Növekedés, terjeszkedés, regionális jelenlét. De ez csak az egyik dimenzió. A mélyben egy sokkal izgalmasabb történet húzódik meg. Annak a krónikája, hogy hogyan tanulta meg egy posztszocialista olajvállalat megvédeni saját magát. Ez a cikk nemcsak azt mutatja meg, hogy kiket vásárolt fel a MOL, hanem azt is, miért nem tudták őt megvenni.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Elkezdődött a béketárgyalás, közben szétbombázza Oroszország Kijevet  – Ukrajnai háborús híreink pénteken

Elkezdődött a béketárgyalás, közben szétbombázza Oroszország Kijevet – Ukrajnai háborús híreink pénteken

Ukrajna szívesen segít a NATO-nak kilőni az orosz hajókat Grönland körül – mondta Volodimir Zelenszkij ukrán elnök ma a davosi fórumon. Az Egyesült Államok, Oroszország és Ukrajna ma megkezdte az első háromoldalú tárgyalást a háború lezárásáról a következő napokban. Kijev és Washington az energiaellátó rendszerre vonatkozó fegyverszünetet készül felajánlani Oroszországnak az Egyesült Arab Emírségekben tartandó béketárgyaláson - írta a RBK. Közben Oroszország folyamatosan lövi Ukrajna energiaellátó rendszerét és azon dolgoznak, hogy Kijevet élhetetlenné tegyék. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×