Infostart.hu
eur:
362.35
usd:
310.47
bux:
151328.43
2026. augusztus 24. hétfő Bertalan

Alaposan ráijesztettek a duci popsztárra az orvosok

Szívzörejt állapítottak meg Lily Allenél az orvosok, ezért adott le az énekesnő mintegy 9 kilót mindössze hat hét alatt. A 22 éves popsztár a Grazia magazinnak nyilatkozva ugyanakkor hangsúlyozta, hogy nem akarja túlzásba vinni a fogyást.

Lily Allen elmondta: az orvosok három hónappal ezelőtt, egy rutinvizsgálat alkalmával állapították meg nála a rendellenes szívzörejt.

"Egész életemben asztmás voltam, de ez nagyon megijesztett. Amikor megkérdezték, hogy mennyit mozgok, őszintén meg kellett mondanom, hogy szinte semennyit" - idézte fel a Smile című dalával befutott énekesnő.

Lily Allen azóta hetente háromszor edz, egyszerre körülbelül másfél órát tölt az edzőteremben, és már nem rágcsál annyi édességet a tévé előtt ülve. (A díva megújult alakját megnézheti a Daily Mail oldalára kattintva.)

A popsztár ugyanakkor kiemelte, hogy nem akar úgy kinézni, mint a legtöbb modell.

"Nem tudom megérteni azokat az embereket, akik csontsoványak, és sanyargatják magukat. Ez szörnyű" - tette hozzá.

Lily Allen elismerte, hogy a nyáron túlságosan elengedte magát, rengeteget vedelt és partizott. Most már jóval kevesebbet iszik, és a dohányzásról is szeretne leszokni.

Címlapról ajánljuk
Ruszin-Szendi Romulusz: „az esze és a szíve is a helyén volt” – kiderült, hogyan történt a szolnoki Gripen-baleset

Ruszin-Szendi Romulusz: „az esze és a szíve is a helyén volt” – kiderült, hogyan történt a szolnoki Gripen-baleset

új lead: A honvédelmi miniszter Sándor Zsolt vezérezredessel és Bali Tamás dandártábornokkal számolt be a szolnoki katonai repülőtéren történt balesetről. A géppár tagjai egy-egy elleni légi harcot gyakoroltak, amikor váratlan hiba következett be. Műszerezettség nélkül maradt a vezérgép, a két pilóta közösen próbált eljutni Szolnokra. Svédországból is jönnek majd szakértők a baleset körülményeinek kivizsgálására.
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
Tisza-kormány: lezuhant egy magyar Gripen, nagy bejelentést tett Orbán Anita, fontos ügyben tett feljelentést Ruff Bálint

Tisza-kormány: lezuhant egy magyar Gripen, nagy bejelentést tett Orbán Anita, fontos ügyben tett feljelentést Ruff Bálint

Sűrű belpolitikai hétfő indult: lezuhant egy magyar Gripen Szolnok közelében, megnevezték a vagyonvisszaszerzési hivatal elnöki posztjára továbbjutó három jelöltet, és rendkívüli parlamenti ülést is összehívtak a hét második felére. Közben újabb feljelentés született több tízmilliárd forintnyi közpénz ügyében, Paks pedig tovább közelít a teljes kapacitású működéshez. Orbán Anita külügyminiszter pedig fontos értékezletra hívta a magyar nagyköveteket és misszióvezetőket, fordulatot vesz a teljes diplomácia. Élő tudósításunk a legfontosabb belpolitikai fejleményekről.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×