Infostart.hu
eur:
354.58
usd:
311.97
bux:
139748.01
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Iratlopás: vezető rendőrök ellen folyik az eljárás

Befejeződött a Nemzeti Nyomozó Irodánál történt iratlopási ügyben indított vizsgálat. Bencze József országos rendőrfőkapitány elmondta: négy ember ellen folyik fegyelmi vizsgálat, közülük három vezető beosztású rendőr.

A Nemzeti Nyomozó Iroda augusztus elején közölte, hogy a szervezettől egy újságíróhoz került egy államtitoknak minősülő irat.

Az ügyben a Budapesti Rendőr Főkapitányság államtitoksértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen rendelt el nyomozást.

A rendőrség szerint feltételezhető, hogy az iratlopás célja nem magának az államtitoknak a megismerése, hanem a rendőrség és a Nemzeti Nyomozó Iroda lejáratása volt.

A belső vizsgálatot Bencze József országos rendőrfőkapitány utasítására rendelte el Szabadfi Árpád, a főkapitány helyettese.

Címlapról ajánljuk

A mexikóiak jobban ünnepelték a kapuscserét, mint a góljaikat

Még csak melegített, amikor már majdnem felrobbant a mexikóvárosi Azték Stadion: nagyjából nyolcvanezren várták, hogy pályára lépjen a nagy kedvenc, a 41. évében járó Guillermo Ochoa. A 153-szoros válogatott kapus (Lionel Messihez és Cristiano Ronaldóhoz hasonlóan) a hatodik világbajnokságán szerepel, ezekből a negyedik, amelyen pályára is lépett. Ami a válogatottat illeti, alighanem utoljára.
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×