Infostart.hu
eur:
390.72
usd:
340.04
bux:
120787.85
2026. március 17. kedd Gertrúd, Patrik

Öngyilkossággal fenyegetőzött a sztárénekesnő férje!

Újabb indokot talált Amy Winehouse arra, miért nem megy vissza az elvonókúrára. Az énekesnő azt állítja: férje azzal fenyegetőzik, hogy ha visszatér az intézménybe és ezzel magára hagyja, öngyilkos lesz.

Több órán keresztül beszélgetett családtagjaival a komoly bajban lévő Amy Winehouse, aki végül elfogadta, hogy szakember segítségére van szüksége. A kábítószeres botrányairól hírhedtté vált, egyébként nagyon tehetséges énekesnő ugyanakkor azt mondta: férje azzal zsarolja, hogy ha bevonul az elvonókúrára és őt magára hagyja, öngyilkos lesz.

A párt nem lehet az elszántság példaképének nevezni, hiszen két hét alatt kétszer vonultak be az elvonókúrára, majd hagyták is ott azt. Péntek hajnalban ráadásul véresre verték egymást.

"A verekedés utáni beszélgetést követően a családja úgy vélte: sikerült hatni a lelkére. Amy viszont azt mondta: nem mehet elvonókúrára, mert Blake kijelentette: öngyilkos lesz, ha magára hagyja" - mondta egy, a családhoz közeli forrás.

A csütörtök hajnali botrány


Amy Winehouse csütörtök hajnali fél négykor sikítozva rohant ki az egyik előkelő londoni szállodából, őt követte a nyakán vérző Blake Field-Civil.

A pár hétfőn jelentkezett be a szállodába, miután váratlanul otthagyták az essex-i rehabilitációs központot. A 23 éves énekesnő azóta gyakorlatilag nem hagyta el a szobájukat.

Amy Winehouse családja attól retteg, hogy az énekesnő akár már a közeljövőben belehalhat szenvedélyébe.

További részletek és képek itt!

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.18. szerda, 18:00
Rónai Sándor
a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselője, a párt képviselőjelöltje
Folyamatosan bombázzák az olajállamokat, európai atomhatalom küld hajókat a Közel-Keletre - Percről percre tudósításunk az iráni háborúról hétfőn

Folyamatosan bombázzák az olajállamokat, európai atomhatalom küld hajókat a Közel-Keletre - Percről percre tudósításunk az iráni háborúról hétfőn

16 napja tart a háború a Közel-Keleten, egyelőre semmi jele a konfliktus de-eszkalációjának. Ma éjjel intenzív támadás érte Szaúd-Arábiát, a Közel-Kelet egyik legerősebb gazdasági és katonai hatalmát, 60 iráni drónt lőttek le a légtérben. Amerikai források szerint Donald Trump elnök fontolgatja, hogy megszállja az iráni olajexportér nagyjáért felelős Harg-szigetet, ha Irán nem áll le a Hormuzi-szoros blokkolásával. Franciaország hétfő este bejelentette, hogy megerősíti közel-keleti katonai jelenlétét és csapásmérő képességét és nyolc hadihajót, két helikopterhordozót és egy repülőgép-hordozót vezényelnek a térségbe.Közben sorra utasítják vissza az országok a részvételt Donald Trump Hormuzi-szorost biztosítani készülő katonai koalíciójában, amellyel kapcsolatban az elnök úgy nyilatkozott ma a Fehér Házban, hogy nem mindenki lelkesedik a tervekért. Izrael állítólag még legalább három hét háborúval tervez. A nap folyamán több támadás is érte az Egyesült Arab Emírségeket, a fudzsairai olajkikötő működését is le kellett állítani. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti háború hétfői fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×