Infostart.hu
eur:
353.88
usd:
310.89
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Lopott autókkal volt tele a garázs

Tizennégy lopott autót találtak egy csobánkai garázsban múlt hét csütörtökön - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.

A gépkocsik alváz- és motorszámainak ellenőrzése után bizonyosodott be, hogy az autókat Budapestről lopták. Némelyiket csak néhány napja, de akadt olyan is, amelyet már egy hónapja vittek el a tolvajok.

A rendőrség tájékoztatása szerint a lopott kocsik értéke összesen 50 és 60 millió forint között van.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×