Infostart.hu
eur:
356.11
usd:
302.39
bux:
134265.27
2026. május 11. hétfő Ferenc

Nem akart öngyilkos lenni a belga kerekessztár

Cáfolja Frank Vandenbroucke belga profi kerékpáros, hogy öngyilkosságot kísérelt volna meg.

"Nem igaz, amit rólam írtak. Az orvosok szerint idegösszeroppanásom volt. A feleségem el akar válni, és magánál tartja a gyereket is" - nyilatkozta a 32 éves versenyző, akit szerda óta Milánóban kezelnek.

Az Acqua e Sapone csapatot erősítő Vandenbroucke 1994-es bemutatkozása óta 51 futamgyőzelmet aratott, 1996-ban megnyerte az osztrák körversenyt is.

Az utóbbi években depresszióval küszködött, egy 2002-es razzia során pedig EPO-t, tesztoszteront, morfiumot és növekedési hormont találtak nála, így hazája szövetsége 2002 szeptemberében hét hónapra eltiltotta.

Akkoriban azzal védekezett, hogy a készítményeket a kutyájának szánta.

Címlapról ajánljuk
„Lopakodó ló” akarja legázolni a helyi választást elbukó Starmert

„Lopakodó ló” akarja legázolni a helyi választást elbukó Starmert

Saját lázadó képviselői és a szakszervezetek is tovább követelik a brit kormányfő lemondását. Előzőleg egy képviselője az úgynevezett „lopakodó ló” módszerrel akarta elérni, hogy más pártvezetők kihívják Keir Starmert, hasonlóan ahhoz, ahogy annak idején Margaret Thatchert buktatta meg a pártja. Bemutatjuk Starmer lehetséges kihívóit is.

Bizottsági meghallgatások: túl az első napon a Tisza leendő miniszterei – ez történt ma

Véget ért a Tisza-kormány miniszterjelöltjeinek – Orbán Anitának, Pósfai Gábornak, Ruszin-Szendi Romulusznak, Tarr Zoltánnak, Tanács Zoltánnak, Hegedűs Zsoltnak, Gajdos Lászlónak, Kapitány Istvánnak, Bóna Szabolcsnak, Vitézy Dávid, valamint Lannert Juditnak – országgyűlési bizottsági meghallgatása a hétfői napra.
inforadio
ARÉNA
2026.05.12. kedd, 18:00
Unoka Zsolt
pszichiáter, pszichoterapeuta, a Semmelweis Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×