Infostart.hu
eur:
378.13
usd:
318.05
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Driving collision aftermath insurance concept auto
Nyitókép: razerbird/Getty Images

Mentőhelikoptert riasztottak az M6-oshoz

Baleset miatt lezárták az M6-os autópálya Budapest felé vezető oldalát, Ercsi térségében - közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

A police.hu-n az olvasható, hogy a baleset, amely sérüléssel járt, a sztráda 39-es kilométerénél történt.

Több kilométeres a torlódás.

Az Útinform szerint a balesethez mentőhelikopter érkezett.

A katasztrófavédelem azt közölte, hogy egy teherautó és egy furgon ütközött össze. Az egyik járműbe beszorult egy ember, őt feszítővágóval szabadítják ki a tűzoltók.

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×