Infostart.hu
eur:
352.19
usd:
308.15
bux:
139495.62
2026. június 23. kedd Zoltán

Nagy mennyiségű hó esett, de járhatóak az utak

A meteorológiai szolgálat jelentése szerint a reggeli órákban még számítani kell havazásra a Közép-Dunántúli régióban és a Dunától keletre. Később már csak kisebb hózáporok fordulhatnak elő, de megerősödik a szél, emiatt elsősorban Észak-Magyarországon és és az Alföld északi részén lehetnek hóátfúvások.

A Fővárosi Közterület-fenntartó helyettes szóvivője hajnalban arról számolt be, hogy a Budapesten leesett nagy menniységű hó ellenére, sikerült megtisztítani a fő-, és tömegközlekedési útvonalakat, így a BKV valamennyi járata elindult.

Horváth László hozzátette: 73 járművel takarítják a főutakat, és a járdák tisztításához továbbra is várják hómunkások jelentkezését. Szólt arról is, hogy a mellékutakra várhatóan csak a havazás elállta után 6-9 órával jutnak el a munkagépek.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×