Dobozi József, a Köztársasági Õrezred parancsnoka úgy ítélte meg, hogy már nem indokolt fenntartani a fokozott védelmet.
A Kossuth teret és környékét az egészségbiztosítási törvényről szóló ismételt szavazáshoz időzítve zárták le.
Bocsánatot kért Tarr Zoltán miniszter







