Infostart.hu
eur:
365.57
usd:
315.63
bux:
148696.72
2026. augusztus 19. szerda Huba
Construction work on Spotify Camp Nou makes considerable progress, thanks in large part to Barcelona City Councils agreement to allow 24-hour work. 3,300 workers currently work on the construction site at the Barcelona stadium in Barcelona, Spain, on April 11, 2025. (Photo by Joan Valls/Urbanandsport/NurPhoto via Getty Images)
Nyitókép: Joan Valls/Urbanandsport/NurPhoto via Getty Images

Közeleg az FC Barcelona hazatérése – képek, videó

Az FC Barcelona labdarúgócsapata augusztus 10-én tér vissza legendás stadionjába, a Camp Nouba.

A katalán klub legutóbb a 2022/23-as szezon utolsó előtti fordulójában játszott a híres arénában, azóta a hazai mérkőzéseit a Montjuic-hegyi Olimpiai Stadionban rendezte. Tavaly még úgy hírlett, hogy idén februárban költözhet vissza, ez azonban meghiúsult.

A szerdai tájékoztatás alapján a Barca a Joan Gamper Kupának nevezett, hagyományos felkészülési meccsen lép ismét pályára a Camp Nouban, egy még be nem jelentett ellenféllel szemben.

Az újranyitás azonban csak részleges lesz, mivel egyelőre csupán 35 ezren léphetnek majd be a stadionba. A Gamper Kupa után folytatódnak a munkálatok, amelyek miatt a gránátvörös-kékek a következő szezon első három bajnokiját idegenben játsszák.

A legendás aréna végső állapotában 105 ezer férőhelyesre bővül majd, amivel Európa legnagyobb futballstadionja lesz.

Címlapról ajánljuk
Kós Hubert: olyan fájdalmat éreztem, mint még soha, de jó teszt volt

Kós Hubert: olyan fájdalmat éreztem, mint még soha, de jó teszt volt

Sokat kivett a világcsúcs-kísérlet Kós Hubertből 200 méter háton a párizsi úszó Európa-bajnokságon, és bár a rekordra még várnia kell, három aranyéremmel zárta a kontinensviadal, fő száma mellett 200 vegyesen és a 4-szer 100-as gyorsváltó tagjaként is dobogó tetejére állhatott. Az olimpiai és világbajnok hazatérése után a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren nyilatkozott az InfoRádiónak.
inforadio
ARÉNA
2026.08.19. szerda, 18:00
Müller Veronika
professzor, egyetemi tanár, a Pulmonológiai Klinika igazgatója
Eséssel zártak az amerikai tőzsdék, a Nasdaq teljesített a leggyengébben

Eséssel zártak az amerikai tőzsdék, a Nasdaq teljesített a leggyengébben

Negatív hangulat uralta kedden a világ tőzsdéit: a magyar piac a nemzetközi trendekkel összhangban eséssel zárt, és a vezető európai részvényindexek többsége is mínuszban fejezte be a kereskedést. Budapesten valamennyi nagypapír gyengült, közülük a Mol teljesített a legrosszabbul. Európában különösen a technológiai részvények kerültek nyomás alá, miközben az olajipari cégeket támogatta a nyersolaj drágulása. A rossz hangulat az Egyesült Államokban is folytatódott.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×