Infostart.hu
eur:
364.71
usd:
309.9
bux:
0
2026. május 2. szombat Zsigmond
BRENTFORD, ENGLAND - JANUARY 18: Darwin Nunez of Liverpool celebrates scoring his teams second goal during the Premier League match between Brentford FC and Liverpool FC at Gtech Community Stadium on January 18, 2025 in Brentford, England. (Photo by Ryan Pierse/Getty Images)
Nyitókép: Ryan Pierse/Getty Images

A cserecsatár duplájával győztek Szoboszlaiék

A Szoboszlai Dominikkal felálló listavezető Liverpool 2–0-ra nyert a Brentford otthonában szombaton az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.

A magyar válogatott kapitánya kezdőként kapott lehetőséget, és a 80. percben cserélte le őt Arne Slot vezetőedző.

A Premier League éllovasa a csereként pályára lépő Darwin Nuneznek köszönhetően szerezte meg a három pontot, az uruguayi támadó a 91. és a 93. percben talált a kapuba.

Premier League, 22. forduló:

Brentford–Liverpool FC 0–2 (0–0)
Leicester City–Fulham 0–2 (0–0)
West Ham United–Crystal Palace 0–2 (0–0)

korábban:

Newcastle United–Bournemouth 1–4 (1–2)

Címlapról ajánljuk

Kitálal Baán László az NKA-botrányról

Súlyos bizalmi válság rázta meg a Nemzeti Kulturális Alapot, miután fény derült arra, hogy a szervezet felügyelőbizottsága elől eltitkolva tízmilliárd forintnyi közpénz jutott pártközeli szervezeteknek és hírességeknek. Az ügy következményeként lemondott bizottsági tagságáról Baán László, a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, valamint Both Miklós, a Hagyományok Háza vezetője is.
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×