Infostart.hu
eur:
353.17
usd:
309.32
bux:
143360.68
2026. július 6. hétfő Csaba
A Telekom Veszprém játékosai megköszönik a szurkolást a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének odavágóján játszott Telekom Veszprém – Aalborg HB mérkőzés után a Veszprém Arénában 2024. április 25-én. A mérkőzést a Telekom Veszprém nyerte 32-31-re.
Nyitókép: MTI/Vasvári Tamás

A BL-búcsú után megszólalt a Veszprém vezérigazgatója

A szerdai Bajnokok Ligája búcsú ellenére a Telekom Veszprém kézilabdacsapatának játékosai és a szakmai stáb továbbra is a vezetőség teljes bizalmát élvezi, adta hírül a klub pénteki közleményében.

A veszprémi együttes közösségi oldalán jelentette be, hogy az Aalborgban elszenvedett vereségük miatt csalódottak és szomorúak, de a múlton már nem tudnak változtatni és felesleges azon gondolkodniuk, mit kellett volna jobban csinálni a csapatnak a szerdai mérkőzésen.

„Az a mérkőzés már a múlt, de tanulnunk kell és tanulni fogunk a hibáinkból. A jövőre kell fókuszálnunk és a következő kihívásainkra, amik még előttünk vannak a szezon hátralevő részében. A csapat és a szakmai stáb továbbra is a vezetőség teljes bizalmát élvezi és minden erőfeszítésünket a 31. kupagyőzelem és 28. magyar bajnoki cím megszerzésére fogjuk koncentrálni” – írta a klub Facebook-oldalán Csík Zoltán vezérigazgató.

A bakonyi csapat szerdán 33–28-ra kikapott az Aalborg HB elleni negyeddöntős visszavágón, ezzel a dán együttes 64–60-as összesítéssel nyerte a párharcot és a veszprémiek búcsúztak a sorozattól.

A Veszprém 2014-ben debütált a kölni négyes döntőben, azóta először fordult elő, hogy két egymást követő szezonban lemaradt a végjátékról.

Címlapról ajánljuk
Korlátozni kéne a gyerekeknek az e-rollerezést és a trambulint – Kemény szavak az Arénában Velkey György Jánostól

Korlátozni kéne a gyerekeknek az e-rollerezést és a trambulint – Kemény szavak az Arénában Velkey György Jánostól

Naponta 5-10 olyan gyereket hoznak be a Bethesda Kórház ügyeletére, aki e-rollerezés közben sérült meg – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában az intézmény főigazgatója. Velkey György János gyermekgyógyász szerint a 14 évesnél fiatalabbak számára az új KRESZ-ben meg kellene tiltani az elektromos rollerek használatát. Tapasztalatai alapján 6 éves koring trambulinozni sem kéne.

Az időskor alkonya – 15-20 ezer hely hiányzik a rendszerből, későn döntenek a családok az otthon mellett

Az Irmák Nonprofit Kft. és az Europion közös felmérése szerint a magyar idősek többségét a betegségek, a demencia, valamint a pénzügyi gondok foglalkoztatják, ugyanakkor az idősödő lakosság 39 százaléka nem tervez idősek otthonába költözni. Szebenszki Balázs, a 25 éve időselhelyezéssel foglalkozó, több otthont is üzemeltető Irmák Nonprofit Kft. cégvezetője az InfoRádió kérdéseire válaszolt.
inforadio
ARÉNA
2026.07.06. hétfő, 18:00
Kovács Erik
a Mathias Corvinus Collegium Klímapolitikai Intézet vezető kutatója
Kevesebb, mint egy hónap van hátra a Green Awards pályázat zárásáig

Kevesebb, mint egy hónap van hátra a Green Awards pályázat zárásáig

Már ötödik alkalommal rajtolt el a Green Awards pályázat: 2026. szeptember 8-án az ország legjobb „zöld” projektjeit díjazzuk a Sustainable World konferencián összesen már 7 kategóriában. A Green Awards powered by Green Cloud díjakat négy éve indítottuk elsőként útnak, a remek pályázatok beérkezését látva, 2026-ban ismét keressük a leginnovatívabb cégeket, programokat a Green Cloud, az OTP Bank és a Portfolio Csoport közös támogatásával. A díjakra azon vállalatokat, azok képviselőinek a jelentkezését várjuk augusztus 3-ig, akik büszkék a cég tevékenységére, eddigi eredményeire, egy adott programjára, innovációjára vagy személyére. Legyen szó kkv-ról vagy nagyvállalatról, jelentkezzen a vállalat nevében, vagy jelölje partnerét, kollégáját, ezzel is elismerve a fenntarthatósági munkásságát!

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×