Infostart.hu
eur:
363.72
usd:
308.41
bux:
138891.07
2026. április 15. szerda Anasztázia, Tas
Nyitókép: X / EuroFoot

A pálya közepén, meccs közben csapott le Messi testőre – videó

Yassine Cheuko a vasárnapi Inter Miami–Los Angeles FC mérkőzésen lépett közbe – egy rajongó bánta.

Ahogy az Infostart is írt róla, David Beckham, az Inter Miami tulajdonosa külön testőrt szerződtetett a nyáron leigazolt világsztár, Lionel Messi felügyeletére. A volt tengerészgyalogos azonban nemcsak a hétköznapi életben óvja védencét, hanem minden meccsen ott követi az oldalvonal mellett. Ezúttal kiderült, nem véletlenül.

A vasárnapi Inter Miami–Los Angeles FC találkozón ugyanis Messihez próbált odaszaladni egy rajongója, ám a testőr ismét résen volt, és a nyakánál fogva megállította a Barcelona-mezes szurkolót, mielőtt az hozzáért volna rajongása tárgyához, a hétszeres aranylabdáshoz.

A videós poszthoz egyébként találóan azt írták, hogy Messi testőre lehet a testőrök Messije…

Így nézett ki egy másik szögből az akció:

És egy harmadik felvétel:

Itt pedig Yassine Cheuko munka közben, amikor éppen nem tartóztat fel senkit, csak figyeli védencét:

Címlapról ajánljuk

Elemzők az Arénában: új kihívások előtt a Tisza Párt és a Fidesz-KDNP

Az országgyűlési választások után kialakult helyzetről, a Magyar Péter előtt álló utakról, Orbán Viktor jövőjéről beszélt Virág Andrea, a Republikon Intézet stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.04.15. szerda, 18:00
Nyeste Orsolya az Erste vezető elemzője és Madár István a Portfolio vezető elemzője
Madár István a Portfolio vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×