Infostart.hu
eur:
380.91
usd:
321.85
bux:
130284.26
2026. február 4. szerda Csenge, Ráhel
Ambros Martín, a Győri Audi ETO KC vezetőedzője köszönti a szurkolókat, miután 29-23-ra nyertek a DVSC Schaeffler ellen a női kézilabda Magyar Kupa döntőjében a Veszprém Arénában 2021. május 16-án. A kupagyőztes Győri Audi ETO KC megvédte bajnoki címét.
Nyitókép: MTI/Vasvári Tamás

Annyi a hiányzó a Győrnél, hogy benevezték a másodedzőt is

Bajban van a kisalföldi világsztár-kézilabdaklub.

Győri Audi ETO női kézilabdacsapat a Bajnokok Ligájában a Rapid elleni találkozóra kénytelen volt benevezni a klub egykori sportolóját, jelenlegi másodedzőjét, Raphaelle Tervelt - szerepel az ETO honlapján.

A női Eb után alakult úgy, hogy sok a hiányzó, már az Alba ellen is "csak" 12 játékost tudtak nevezni, igaz, győztek, de a hármas védő poszton csak két játékos volt szerepeltethető.

A győri csapat kiemeli, azonnali megoldást kellett találni, így az a döntés született, hogy a csapat jelenlegi másodedzőkének, korábban a világ egyik legjobb védekező játékosának tartott Raphaelle Tervelnek kértek új játékengedélyt, ami a határidőig meg is érkezett. A Rapid ellen este szerepel a Győr.

Címlapról ajánljuk
Nipah-vírus – Eldördülhet-e valaha a startpisztoly?

Nipah-vírus – Eldördülhet-e valaha a startpisztoly?

Jelenleg sem Magyarországon, sem az Európai Unió területén nem azonosítottak Nipah-vírussal fertőzött esetet – mondta az InfoRádióban az egészségügyi veszélyhelyzeti általános helyettes országos tisztifőorvos. Torma Albert arról is beszélt, van-e esély arra, hogy világjárvány alakul ki.

Szakértő a Beneš-dekrétumokról: nem kedvező a szlovákiai magyaroknak, hogy kampánytéma lett az ügy

Érdekük a szlovák politikai erőknek, hogy Magyarországon kampánytéma legyen a Beneš-dekrétumok ügye még akkor is, ha a két fő rivális párt nagyjából egyetért a helyzet megítélésében – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Tárnok Balázs, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézet kutatásért felelős igazgatója, a Szlovákiai Magyar Szövetség külügyi szakértője.
inforadio
ARÉNA
2026.02.04. szerda, 18:00
Papp Bence
labdarúgóügynök, Tóth Alex képviselője
Folyamatosan bombáznak az oroszok, elsütétültek Ukrajna nagyvárosai - Szerdai híreink az orosz-ukrán háborúról percről percre

Folyamatosan bombáznak az oroszok, elsütétültek Ukrajna nagyvárosai - Szerdai híreink az orosz-ukrán háborúról percről percre

Oroszország példátlanul súlyos ballisztikusrakéta-támadást hajtott végre Ukrajna energiaellátó rendszere ellen: több nagyváros, köztük Harkiv és Kijev, szinte teljesen áram és fűtés nélkül maradt. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök szerint a csapás annyira súlyos, hogy az a béketárgyalások következő körére is hatással lesz - az egyeztetések elvileg ma folytatódnak. Közben az oroszok nagy erőkkel ostromolják Pokrovszk és Huljajpole térségét, mindkét városban már csak pár házat tartanak az ukrán védők. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború eseményeivel szerdán.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×