Infostart.hu
eur:
386.43
usd:
331.74
bux:
118863.12
2026. január 13. kedd Veronika
Az amerikai Jessica Pegula honfitársa, Jennifer Brady ellen játszik az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női egyesének negyeddöntőjében Melbourne-ben 2021. február 17-én.
Nyitókép: Az amerikai Jessica Pegula az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női egyesének negyeddöntőjében Melbourne-ben 2021-ben. MTI/EPA/AAP/James Ross

Új társa van Babos Tímeának

Az amerikai Jessica Pegula lesz a teniszező Babos Tímea párostársa - számolt be a magyar szövetség közösségi oldala.

A női párosban négyszeres Grand Slam-tornagyőztes, háromszoros világbajnok Babos új partnere a 16. helyen áll a világranglistán egyéniben, az Australian Openen egyesben egészen a negyeddöntőig jutott, ahol a végső győztes, az ausztrál világelső Asleigh Barty győzte le.

Pegula 2009 óta profi, egyéniben három WTA-tornán jutott a fináléba, amiből egyet, a 2019-es washingtoni tornát nyerte meg. Párosban eddig egy viadalon, a 2022-es melbourne-i tornán győzött Asia Muhammad oldalán.

Jelenleg párosban 41. helyen áll a világranglistán, és korábban játszott már Babos Tímeával: 2011-ben két 50 ezer dollár összdíjazású ITF-tornán is döntőt játszottam, amiből az egyiket megnyerték.

Babos már januárban jelezte: az idényben komoly tervei vannak párosban. Mint akkor leszögezte, Dubajban, Dohában, Indian Wellsben és Miamiban már új társával szeretne részt venni.

Címlapról ajánljuk

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×