INFORÁDIÓ
2021. szeptember 17. péntek
Zsófia

konferencia liga

labdarúgás

puskás akadémia

lettország

A Puskás Akadémia játékosai örülnek a második góljuknak a labdarúgó Konferencia Liga selejtezőjében játszott Puskás Akadémia FC - Inter Turku mérkőzésen a felcsúti Pancho Arénában 2021. július 15-én.

Lett ellenfél vár a Puskásra a Konferencia Ligában

Infostart / MTI

Az FK Rigas FS együttessel találkozik a felcsúti székhelyű klub a selejtezők második fordulójában.

A lett csapat a nyitókörbeli visszavágón a feröeri KÍ Klaksvík vendégeként hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást.

A második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe a Mol Magyar Kupa győztese, az Újpest FC, amely a liechtensteini Vaduzzzal találkozik, míg a Fehérvár kiesett.

A párharcok első mérkőzését jövő csütörtökön rendezik, a visszavágókra egy héttel később kerül sor.

Konferencia Liga, selejtező, 1. forduló, visszavágók

  • KF Laci (albán)–FK Podgorica (montenegrói) 3–0 (0–0, 1–0, 2–0) – hosszabbítás után
    Továbbjutott: a KF Laci, 3–1-es összesítéssel.

  • Gzira United FC (máltai)–UE Sant Juliá (andorrai) 1–1 (0–1, 1–-1, 1–1) – 11-esekkel: 5–3
    Tj.: a Gzira United FC, 11-esekkel.

  • Larne FC (északír)–Bala Town FC (walesi) 1–0 (0–0)
    Tj.: a Larne FC, kettős győzelemmel, 2–0-s összesítéssel.

  • Bohemians FC (ír)–Stjarnan (izlandi) 3–0 (1–0)
    Tj.: a Bohemians FC, 4–1-es összesítéssel.

  • FK Decic (montenegrói)–FC Drita (koszovói) 0–1 (0–0)
    Tj.: az FC Drita, kettős győzelemmel, 3–1-es összesítéssel.

  • SP La Fiorita (San Marinó-i)–Birkirkara FC (máltai) 1–1 (0–0)
    Tj.: Birkirkara FC, 2–1-es összesítéssel.

  • Spartak Trnava (szlovák)–Mosta FC (máltai) 2–0 (2–0)
    Tj.: a Spartak Trnava, 4–3-as összesítéssel.

  • KÍ Klaksvík (feröeri)–FK Rigas FS (lett) 2–4 (2–3, 2–3, 2–4) – hosszabbítás után
    Tj.: a FK Rigas FS, 6–5-ös összesítéssel.

  • Breidablik (izlandi)–Racing FC Union (luxemburgi) 2–0 (0–0)
    Tj.: a Breidablik, kettős győzelemmel, 5–2-es összesítéssel.

  • Coleraine FC (északír)–FK Velez Mostar (bosnyák) 1–2 (1–0)
    Tj.: a FK Velez Mostar, kettős győzelemmel, 4–2-es összesítéssel.

  • FK Sarajevo (bosnyák)–FC Milsami Orhei (moldovai) 0–1 (0–1)
    Tj.: a FC Milsami Orhei, 1–0-s összesítéssel.

  • Slask Wroclaw (lengyel)–Paide Linnameeskond (észt) 2–0 (1–0)
    Tj.: a Slask Wroclaw, kettős győzelemmel, 4–1-es összesítéssel.

  • KF Vllaznia Shkodër (albán)–NK Siroki Brijeg (bosnyák) 3–0 (0–0)
    Tj.: a KF Vllaznia Shkodër, 4–3-as összesítéssel.

korábban

  • PUSKÁS AKADÉMIA FC–FC Inter Turku (finn) 2–0 (1–0)
    Tj.: a Puskás Akadémia, 3–1-es összesítéssel.

  • Ararat Jereván (örmény)–MOL FEHÉRVÁR FC 2–0 (1–0)
    Tj.: az Ararat Jereván, 3–1-es összesítéssel.

  • FC Dinamo Batumi (georgiai)–SP Tre Penne (San Marinó-i) 3–0 (1–0)
    Tj.: Dinamo Batumi kettős győzelemmel, 7–0-s összesítéssel.

  • FC Santa Coloma (andorrai)–Mons Calpe SC (gibraltári) 4–0 (3–0)
    Tj.: a Santa Coloma, 5–1-es összesítéssel.

  • St Joseph's FC (gibraltári)–FCI Levadia Tallinn (észt) 1–1 (1–0)
    Tj.: a Levadia Tallinn, 4–2-es összesítéssel.

  • FC Dila Gori (grúz)–MSK Zilina (szlovák) 2–1 (0–1)
    Tj.: a Zilina, 6–3-as összesítéssel.

  • Petrocub Hincesti (moldovai)–FK Sileks (északmacedón) 1–0 (0–0)
    Tj.: a Petrocub Hincesti, 2–1-es összesítéssel.

  • NSÍ Runavík (feröeri)–FC Honka Espoo (finn) 1–3 (0–1)
    Tj.: a Honka Espoo, 3–1-es összesítéssel.

  • FC Sfintul Gheorghe (moldovai)–FK Partizani Tirana (albán) 2–3 (2–2)
    Tj.: a Partizani kettős győzelemmel, 8–4-es összesítéssel.

  • Sligo Rovers (ír)–FH Hafnarfjördur (izlandi) 1–2 (0–1)
    Tj.: a Hafnarfjördur kettős győzelemmel, 3–1-es összesítéssel.

  • The New Saints (walesi)–Glentoran FC (északír) 2–0 (2–0)
    Tj.: a The New Saints, 3–1-es összesítéssel.

  • FC Swift Hesperange (luxemburgi)–NK Domzale (szlovén) 1–1 (1–0)
    Tj.: a Domzale, 2–1-es összesítéssel.

  • KF Llapi (koszovói)–KF Skupi (északmacedón) 1–1 (0–0)
    Tj.: a Skupi, 3–1-es összesítéssel.

  • Sztruga Trim&Lum (északmacedón)–FK Liepaja/Mogo (lett) 1–4 (0–1)
    Tj.: a FK Liepaja/Mogo, 5–2-es összesítéssel.

  • FC Gagra (georgiai)–FK Sutjeska Niksic (montenegrói) 1–1 (0–0)
    Tj.: a FK Sutjeska Niksic, 2–1-es összesítéssel.

  • Kuopio PS (finn)–FC Noah (örmény) 5–0 (4–0)
    Tj.: a Kuopio PS, 5–1-es összesítéssel.

  • FC Urartu (örmény)–NK Maribor (szlovén) 0–1 (0–0)
    Tj.: az NK Maribor kettős győzelemmel, 2–0-s összesítéssel.

  • Valmiera FC (lett)–FK Suduva (litván) 0–0
    Tj.: az FK Suduva, 2–1-es összesítéssel.

  • Kauno Zalgiris (litván)–Europa FC (gibraltári) 2–0 (1–0)
    Tj.: a Kauno Zalgiris, 2–0-s összesítéssel.

Nyitókép: MTI/Illyés Tibor
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018