INFORÁDIÓ 
2020. november 25. szerda
Katalin

sportműsor

élő közvetítés

tévéműsor

Ferencváros-Újpest rangadó, debütáló Forma-1-es pálya és sok más - sport a tévében

Infostart / MTI

Íme a pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Október 23., péntek

M4 Sport

11.54: Forma-1, Portugál Nagydíj, 1. szabadedzés

15.54: Forma-1, Portugál Nagydíj, 2. szabadedzés

18.10: Cselgáncs Grand Slam, Budapest, 1. nap

19.48: Labdarúgás, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovákia

Sport 1

20.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Köln

Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Köln

Eurosport 1

12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz és Vuelta a Espana, 4. szakasz

Digisport 1

20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leeds

Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino

Digisport 3

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Angers

Spíler2 TV

20.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Valencia

ARENA 4

13.15: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Terueli Nagydíj, Aragón, 1. és 2. szabadedzés

20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Nottingham Forest-Derby County

Október 24. szombat

M4 Sport

11.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 3. szabadedzés

14.45: Forma-1, Portugál Nagydíj, időmérő edzés

17.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Budapest Honvéd

19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest

M4 Sport+

14.45: Labdarúgás, NB I, MTK-Kisvárda

16.50: Vízilabda, női NB I, Dunaújváros-UVSE

18.10: Kosárlabda, férfi NB I, Kapasovár-Kecskemét

Sport 1

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Krim Ljubljana

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Buducsnoszt Podgorica-Győr

20.00: Küzdősport, UFC, Habib Nurmagomedov-Justin Gaethje, Abu-Dzabi

Sport 2

2.00: Baseball, MLB, döntő, 3. mérkőzés, Tampa Bay Rays-Los Angeles Dodgers

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Würzburg

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Schalke

Eurosport 1

12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz és Vuelta a Espana, 5. szakasz

Eurosport 2

15.30: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Dijon

Digisport 3

14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava

Spíler1 TV

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Crystal Palace

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Sheffield United

Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés

15.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis

ARENA 4

10.00: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Terueli Nagydíj, Aragón, 3. szabadedzés

13.30, 14.30 és 16.00: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Moto3, Moto2 és MotoGP, Terueli Nagydíj, Aragón, időmérő edzés

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Austria Wien-Red Bull Salzburg

21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, alapszakasz, Pittsburgh-Notre Dame

Október 25., vasárnap

M4 Sport

13.30: Forma-1, Portugál Nagydíj, futam

17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Fehérvár

19.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Puskás Akadémia

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Budafok

16.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, DAC-Slovan Bratislasva

17.55: Cselgáncs, Budapest GP

19.10: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Debrecen

Sport 1

2.00: Baseball, MLB, döntő, 4. mérkőzés, Tampa Bay Rays-Los Angeles Dodgers

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-Melsungen

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Odense-Brest

Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bielefeld

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Hoffenheim

Eurosport 1

11.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. szakasz

Eurosport 2

11.00: Motorsport, motokrossz-vb, MX, 1. futam, Lommel

12.00: Motorsport, motokrossz-vb, MXGP, 1. futam, Lommel

12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 6. szakasz

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Crotone

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Napoli

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nantes

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Everton

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lille

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona

Digisport 3

14.30: Tenisz, WTA-torna, Ostrava

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-AS Monaco

Spíler1 TV

17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Newcastle United

Spíler2 TV

11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Celta Vigo

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Villarreal

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Huesca

ARENA 4

1.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Minnesota-Michigan

11.15, 12.45 és 14.30: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Moto3, Moto2 és MotoGP, Terueli Nagydíj, Aragón, futam

18.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Green Bay Packers

21.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-Seattle Seahawks

A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018