Infostart.hu
eur:
385.74
usd:
328.79
bux:
109761.83
2025. december 17. szerda Lázár, Olimpia
Joao Félix, a bajnok Benfica játékosa érkezik az eredményhirdetésre, miután 4-1-re győztek a Santa Clara együttese ellen a portugál labdarúgó-bajnokság zárófordulójában a lisszaboni Luz stadionban 2019. május 18-án. A Benfica története során 37. alkalommal nyerte meg a nemzeti bajnokságot.
Nyitókép: MTI/EPA/LUSA/José Sena Goulao

Joao Félix 150 millió euróért sem eladó

Az Atlético Madrid ekkora összegért sem hajlandó megválni a portugál futballistától.

A 20 esztendős, ötszörös válogatott csatárért az angol élvonalból, a Premier League-ből érkezett a busás ajánlat, de hogy azt melyik klub tette, a forrás nem nevezte meg. Az Atlético klubvezetése elutasító válaszában leszögezte: Félixszel hosszabb távon számolnak, és szó sem lehet eladásáról.

A La Liga élvonalába tartozó fővárosi csapathoz a portugál támadó a Benficától érkezett 2019-ben, 126 millió euróért. A legutóbbi idényben a madridi alakulatban 29 mérkőzésen szerepelt, és nyolc gólt jegyzett három gólpassz mellett. A mértékadó Transfermarkt.com portál 81 millió euróra becsüli jelenlegi piaci értékét.

Címlapról ajánljuk

Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Olyan komoly a kormánykoalíció többsége, hogy ez stabil kormányzást vetít előre – értékelt az InfoRádió Aréna című műsorában Mészáros Andor, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történeti Intézetének egyetemi docense. Beszélt arról is, mi adja Andrej Babis politikai varázsát.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
Otthon Start: ezrével épülnek az új lakások, térképen mutatjuk a kiemelt beruházásokat

Otthon Start: ezrével épülnek az új lakások, térképen mutatjuk a kiemelt beruházásokat

Térképre tettük az eddigi 12 otthon startos állami kiemelést kapott ingatlant Budapesten és országszerte. Időközben két újabb projekt kiemelését bocsátották társadalmi egyeztetésre, amivel közel 13 ezerre bővül az Otthon Start Program keretében hamarosan megépülő, másfél millió forintos négyzetméterár alatti értékesítendő új lakások száma. Azt is megnéztük, melyik beruházásnál mit lehet tudni a beépítettségről, a benapozottságról vagy éppen a lehetséges magasságról, hiszen sok kritika éri az élhetőség szempontjából ezeket a megépülő otthonokat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×