Infostart.hu
eur:
385.19
usd:
331.91
bux:
120679.89
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt

Európa Liga: Fordított és nyert az Arsenal - az összes eredmény

Az Arsenal, hátrányból fordítva, 3-1-re legyőzte a vendég 1. FC Kölnt a labdarúgó Európa Liga csoportkörének első, csütörtöki fordulójában.

A találkozót egy órával az eredetileg tervezett 21.05-ös kezdési időpont után tudták megrendezni, mivel több ezer, jeggyel nem rendelkező vendégszurkoló gyűlt össze az Emirates Stadionnál, és nem engedték be azokat, akiknek volt belépőjük.

A kölni csapat drukkerei 2900 jegyet kaptak a mérkőzésre, de a hírek szerint mintegy 20 ezer német szurkoló utazott el a londoni összecsapásra.

Európa Liga, csoportkör, 1. forduló:

H csoport:

Arsenal (angol)-1. FC Köln (német) 3-1 (0-1)

korábban:

Crvena zvezda (szerb)-BATE Boriszov (fehérorosz) 1-1 (0-0)

A csoport:

Slavia Praha (cseh) - Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 1-0 (1-0)

Villarreal (spanyol)-Asztana (kazah) 3-1 (1-0)

B csoport:

Young Boys (svájci)-Partizan Beograd (szerb) 1-1 (1-1)

Dinamo Kijev (ukrán)-Skënderbeu (albán) 3-1 (0-1)

C csoport:

Basaksehir (török)-Ludogorec (bolgár) 0-0

1899 Hoffenheim (német)-Braga (portugál) 1-2 (1-1)

D csoport:

HNK Rijeka (horvát)-AEK Athén (görög) 1-2 (1-1)

Austria Wien (osztrák)-AC Milan (olasz) 1-5 (0-3)

E csoport:

Apollon Limasszol (ciprusi)-Olympique Lyon (francia) 1-1 (0-0)

Atalanta (olasz)-Everton (angol) 3-0 (3-0)

F csoport:

FC Köbenhavn (dán)-Lokomotiv Moszkva (orosz) 0-0

Fastav Zlín (cseh)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 0-0

G csoport:

FCSB (román)-Viktoria Plzen (cseh) 3-0 (2-0)

Hapoel Beer-Seva (izraeli)-Lugano (svájci) 2-1 (1-0)

I csoport:

Vitoria Guimaraes (portugál)-Red Bull Salzburg (osztrák) 1-1 (1-1)

Olympique Marseille (francia)-Konyaspor (török) 1-0 (0-0)

J csoport:

Hertha BSC (német)-Athletic Bilbao (spanyol) 0-0

Zorja Luhanszk (ukrán)-Östersunds (svéd) 0-2 (0-0)

K csoport:

Vitesse (holland)-Lazio (olasz) 2-3 (1-0)

Zulte Waregem (belga)-OGC Nice (francia) 1-5 (0-3)

L csoport:

Real Sociedad (spanyol)-Rosenborg (norvég) 4-0 (3-0)

Vardar Szkopje (macedón)-Zenit (orosz) 0-5 (0-3)

Címlapról ajánljuk

Csizmazia Gábor a furkósbotról és a Trump-paradoxonról: „Donald Trump kétszer lépte át a saját vörös vonalát”

Donald Trump amerikai elnök leginkább Ukrajna és a vámpolitika esetében lépte át a saját maga által felvázolt vörös vonalakat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Csizmazia Gábor. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézet tudományos főmunkatársa szerint Donald Trump külpolitikai lépései inkább elbizonytalanították a szavazóit, semmint újakat hoztak volna mellé.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
Emelkedtek az amerikai tőzsdék, szárnyaltak a befektetési bankok

Emelkedtek az amerikai tőzsdék, szárnyaltak a befektetési bankok

A befektetők a geopolitikai események értékelése mellett a vállalati gyorsjelentésekre is már figyelnek a héten, ugyanis az amerikai nagybankok megnyitották a jelentési szezont. A befektetők eközben szoros figyelemmel kísérik, hogy milyen hírek érkeznek az amerikai-dán egyeztetésekről, hiszen Donald Trump továbbra sem mondott le Grönland megszerzéséről, viszont Iránnal kapcsolatban mintha valamelyest enyhült volna az elnök álláspontja, legalábbis a tegnap esti kijelentései erre utalnak – részben emiatt korrigál az arany, az ezüst, és az olaj ára a korábbi emelkedés után. Közben a chiprészvények a tajvani TSMC erős negyedéves jelentése után kaptak egy lökést. Részvénypiacokon összességében pozitív a hangulat, emelkednek az európai és az amerikai részvények is, köztük a ma jelentő befektetési bankok. Itthon a Mol árfolyama ma is jelentős pluszban van, miután Szijjártó Péter arról beszélt, hogy közel a megállapodás a NIS szerb olajvállalatban lévő orosz tulajdonrész megvásárlásáról.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×