Infostart.hu
eur:
360.04
usd:
316.64
bux:
144473.37
2026. július 27. hétfő Liliána, Olga

Nagy László a "világ legjobban fizetett játékosa lesz" Veszprémben

Nagy László távozik Barcelonából, és a Veszprém kézilabda-csapatánál folytatja. Ezt Enric Masip, a katalán együttes technikai igazgatója erősítette meg.

A klub nem tudott megegyezni az átlövővel szerződése meghosszabbításáról, ezért 12 év légióskodás után hazatér Magyarországra.

Masip azt mondta, Veszprémben a világ legjobban fizetett játékosa lesz Nagy László - olvasható az El Mundo Deportivo honlapján.

Nagy László a napokban kapta meg a spanyol állampolgárságot. Az átlövő 2009. június 21-én, a Szlovákiában 30-19-re megnyert Eb-selejtezőn lépett pályára utoljára magyar színekben, majd hivatalosan 2011. február 10-én jelentette be, hogy nem kíván a magyar válogatottban szerepelni, amíg az általa felvetett gondok meg nem oldódnak.

Címlapról ajánljuk
Tudományos élménypark lehet a Planetáriumból

Tudományos élménypark lehet a Planetáriumból

Immár 9 éve van zárva a népligeti Planetárium, amely korábban évente akár 150 ezer látogatót is fogadott. Most a főváros és a kormány is azt vizsgálja, hogy miként lehetne megújítani az épületet és környékét. Kiss László csillagász egy tudományos élményparkot hozna itt létre.

Önállósodik az Alkotmánybíróság, maga választ elnököt mostantól, de csak három évre

Társadalmi egyeztetésre bocsátották: az uniós előírásoknak megfelelően bárki hozzászólhat a törvényjavaslathoz, amelynek a lényege, hogy az alkotmánybírók választanak maguknak vezetőt mostantól, de csak 3 évre. A költségvetési önállóság is visszaáll. A működés is sokkal átláthatóbb lesz, és munkájának tartalma ugyanott jelenik majd meg, ahol az összes magyar jogszabály.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×