Infostart.hu
eur:
355.34
usd:
306.38
bux:
135997.44
2026. június 3. szerda Klotild

A nyolcaddöntőben búcsúzott a Roma

A Middlesbrough, a Rapid Bukarest és a Sevilla bekerült a labdarúgó UEFA Kupa negyeddöntőjébe. A háromból két csapatot idegenben szerzett gólja juttatta tovább.

A Middlesbrough a hazai 1-0-ás siker után a nyolcaddöntő visszavágóján az olasz fővárosban 2-1-re kikapott a Romától.

A Rapid Bukarest is idegenben szerzett góllal biztosította helyét a nyolc között. A román együttes az otthoni 2-0-ás győzelem után 3-1-re veszített a Hamburg pályáján.

A Sevilla már a gólok számában is felülmúlta riválisát: az első idegenben 1-0-ra kikapott a Lille-től, de most 2-0-ra győzni tudott, így búcsúztatta a francia csapatot.

Öt párharc visszavágóját csütörtökön rendezik.

Címlapról ajánljuk
„Ami most zajlik, az nem tisztességes” – Rudolf Péter etikai kódex és művészkamara létrehozását sürgeti

„Ami most zajlik, az nem tisztességes” – Rudolf Péter etikai kódex és művészkamara létrehozását sürgeti

Sokféle úton lehet hozzányúlni egy-egy színdarabhoz, rengeteg rendezői módszer létezik, de mindig kordában kell tudni tartani az indulatokat és fel kell tudni ismerni, meddig lehet elmenni – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a Vígszínház igazgatója. Azt gondolja, egy etikai bizottság szakmai, erkölcsi szempontok alapján mérlegelve dönthetne a problémás ügyekben, a döntése pedig hasonló lenne a bírósági ítéletekhez, amelyeket csak nehezen lehetne megkérdőjelezni.

Menesztették az Országos Mentőszolgálat vezetőjét

Az is kiszivárgott, ki látja el Csató Gábor feladatait addig, amíg nem neveznek ki új főigazgatót.
Elromlott a hangulat, világszerte esnek a tőzsdék

Elromlott a hangulat, világszerte esnek a tőzsdék

Ma megjelent egy komoly kockázati tényező, amire kiemelten figyelnek a befektetők: az amerikai kormányzat új vámtarifák bevezetését javasolta a legfontosabb kereskedelmi partnereivel, többek között az Európai Unióval szemben is, újra fellángolhat tehát a vámháború. Közben az olajárak ismét emelkedtek, mint ahogy az állampapírhozamok is, az inflációs kockázatok miatt is aggódnak a befektetők. Szerdán a vezető európai részvényindexek is lefordultak, a régiónk részvénypiacai is lejjebb kerültek, és a nyitás után az amerikai tőzsdék is lefelé vették az irányt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×