Infostart.hu
eur:
391
usd:
339.42
bux:
122583.12
2026. március 12. csütörtök Gergely

Bérlettel a Művészetek Palotájába

Öt különböző bérletet, valódi műfaji kavalkádot kínál a következő évadra a Művészetek Palotája.

A közönség hiányolta, hogy a Művészetek Palotájába eddig nem lehetett bérletet kapni, ezért a következő évadra már ilyen belépőket is kínálnak az érdeklődőknek - mondta az InfoRádiónak a Művészetek Palotája kommunikációs igazgatója.

Turkovics Mónika hozzátette: az összes, a Művészetek Palotájában megjelenő műfajra, különböző válogatásban és kedvezményes áron lehet kapni ezentúl bérleteket.

A bérleteket valójában maguk a vásárlók állíthatják össze: meghatározhatják azt is, hogy az egyes koncerteken a nézőtér melyik részén ülnének.

Az ötféle bérlet mindegyike különlegesség: az első belépő az orgonakoncertekre, a második előadásainak központjában az énekhangra épülő komolyzene műfajai állnak.

A harmadik valódi műfaji kavalkádot kínál, a negyedik azoknak szól, akik a világsztárok előadásaira kíváncsiak, az ötödiket pedig a billentyűs hangszerek kedvelőinek kínálják- közölte Művészetek Palotája kommunikációs igazgatója.

Azok, akik július 15-ig vásárolják meg bérletüket, választhatnak egy ötödik előadást is - fűzte hozzá Turkovics Mónika.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Csicsmann László az Arénában: ha marad ez a rendszer Iránban, Izrael újra fogja kezdeni a háborút

Csicsmann László az Arénában: ha marad ez a rendszer Iránban, Izrael újra fogja kezdeni a háborút

Eltérő Izrael és az Egyesült Államok célja az iráni beavatkozással. Míg Jeruzsálem rezsimváltást akar, addig Washington rövid távú célja inkább a katonai képességek és nukleáris létesítmények felszámolása – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Csicsmann László Közel-Kelet szakértő, a Budapesti Corvinus Egyetem tanára, a Magyar Külügyi Intézet vezető kutatója. Hozzátette: ha nem lesz rezsimváltás, Izrael rövidesen újra háborút indíthat Irán ellen.

Czepek-bizottság – Üzenet egy kijevi óvóhelyről

Kijevben tárgyal a magyar delegáció a Barátság kőolajvezeték újraindításáról – erről beszélt Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium parlamenti államtitkára csütörtökön, Kijevben készült Facebook-videójában. Az Európai Bizottság vizsgálati misszió küldését javasolta Ukrajnába a vezeték körüli vita tisztázása érdekében.
inforadio
ARÉNA
2026.03.13. péntek, 18:00
Pásztor Szabolcs
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatási igazgatója
Szétbombázza Irán az olajipart, lángokban áll a Hormuzi-szoros, ugrik az olajár - Percről percre tudósítunk az iráni háborúról csütörtökön

Szétbombázza Irán az olajipart, lángokban áll a Hormuzi-szoros, ugrik az olajár - Percről percre tudósítunk az iráni háborúról csütörtökön

Irán egy napon belül hat tankerhajót is megtámadott a Perzsa-öbölben, egy iraki kikötőben horgonyzó hajón súlyos sérültek, halottak is vannak. Az olajár a hírre meredeken ugrott, a Brent olaj ma reggel ismét 100 dollár / hordó fölé száguldott. Az iráni vezetés közben azzal fenyegetőzik, hogy amerikai techcégek közel-keleti irodáit fogja lőni. Az izraeli és amerikai légierő folyamatosan bombázza Irán területeit - annak ellenére, hogy Trump elnök bejelentette többször is a háború végét az elmúlt napokban, a helyzet folyamatosan eszkalálódik. Chris Wright amerikai energiaügyi miniszter közben bejelentette: még hetek kérdése lehet, mire Amerika tengerészeti kíséretet tud biztosítani a Hormuzi-szoros olajtankereinek. Délután Irán új vezére bejelentette: a Hormuzi-szoros lezárva marad, mint "nyomásgyakorlási eszköz." Cikkünk percről percre frissül az iráni háború csütörtöki eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×