Infostart.hu
eur:
386.06
usd:
331.5
bux:
118863.12
2026. január 14. szerda Bódog
Nyitókép: Pixabay

Egy csapat kerékpárost előzött volna, de csúnya dolgok sültek ki belőle – videó

Összetűzés, esés, ütközés, mindez Angliában.

Több ember testi épségét, és akár életét is veszélybe sodorta az a brit autós, aki nehezen tűrte, hogy másfél percig nem tudott megelőzni egy kerékpáros csoportot Swindonban, még augusztusban. A férfi egy alkalmas pillanatban dudálva előzte meg a csapatot, majd befékezett előttük, és elindult, amikor ki akarták kerülni – írja a hvg.hu.

Eközben azért vonta őket felelősségre, mert nem egy sorban tekertek. A vele vitába szálló kerékpárost menet közben lerántotta járműveiről, behúzott neki egyet, és még neki is ment az előtte haladó biciklisnek, aki történetesen a lerántott férfi felesége volt. Az esetet a nő kerékpárjára szerelt kamera örökítette meg.

A sofőr ezután még el is akart hajtani a helyszínről, de a csoport ebben megakadályozta. A kiérkező rendőrök a vezetőt hivatalos figyelmeztetésben részesítették. A helyi szabályok szerint legföljebb két kerékpáros haladhat egymás mellett.

Címlapról ajánljuk
Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Éles politikai vita bontakozott ki Csehországban az Ukrajnának szánt lőszerszállítások miatt. A jelenlegi miniszterelnök, Andrej Babiš azt állítja: a korábbi kormány több száz milliárd koronányi fegyverüzletet bonyolított le úgy, hogy erről sem a parlament, sem a közvélemény nem kapott világos tájékoztatást. Petr Fiala volt kormányfő viszont azzal vádolja Babišt, hogy felelőtlen nyilatkozataival emberek és cégek biztonságát veszélyezteti.

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×