Kerékpárra szerelt pokolgép robbant egy helyi rendőr-akadémia (más jelentések szerint egy rendőrségi toborzóiroda) előtt.
Az első jelentésekben nincs utalás az elkövető személyére, sem a merénylet szervezőire.
Szörnyű halált halt a két kisgyerek, vörös riasztás alatt hagyták őket a kocsiban







