Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

A Guns N' Rosesnak dolgozik az FBI? - videó

Felkereste az FBI azt a kaliforniai férfit, aki föltette blogjára a több mint egy évtizede készülő új Guns N' Roses album, a Chinese Democracy kilenc számát. Bár Axl Rose ügyvédjének kérésére már korábban eltávolította a tartalmat, mégis bírósági ügy lehet a dologból.

A Guns N' Roses több, mint 13 éve készülő új albumáról, a Chinese Democracy-ről kilenc dalt, köztük három sosem hallott számot tett fel az internetre egy kaliforniai blogger.

A férfi korábban az Universal Music terjesztési osztályán dolgozott, most pedig honlapkészítésből él. Kevin Skwerl saját blogjára, az Antiquietre tette föl a számokat. Õ maga, bevallása szerint, "ismeretlen internetes forrásból" jutott hozzá a dalokhoz.

Nemsokára aztán nagy meglepetés érte a férfit. Miközben ebédelt, két FBI-ügynök állított be hozzá. "Hátborzongató, hogy tudják, hol dolgozom" - mondta. Az FBI emberei negyed órán keresztül kérdezgették arról, hogyan jutott hozzá a dalokhoz, majd kilátásba helyezték, hogy reggel hét óra körül is meglátogatják.

Az ügynökök látni akarták az eredeti számokat, de azokat a férfi már korábban törölte Axl Rose, az együttes énekese ügyvédjének kérésére. Így csak az interneten széles körben elérhető másolatokat tudott mutatni nekik.

Amúgy a Guns-számok föltöltése után a hirtelen óriásira nőtt forgalomtól összeomlott Kevin Skwerl blogja. Ráadásul hiába vette le a számokat, mégis kapott egy levelet, amely jogi eljárást helyezett kilátásba.

A honlaptervező mindenesetre deklarálta: nem tudja pontosan, hogy megszegte-e a törvényt, de együtt fog működni az FBI munkatársaival.

A Guns N' Roses 1993 óta nem adott ki lemezt, és az évtized folyamán a klasszikus felállás zenészei is otthagyták Axl Rose-t. Közülük többen is a Velvet Revolverben zenélnek.

További információk a nehezen készülő albumról:

Címlapról ajánljuk
Saját mobilja van egyre több óvodásnak, tiktokozik a gyerekek háromnegyede – a magyar valóság számokban

Saját mobilja van egyre több óvodásnak, tiktokozik a gyerekek háromnegyede – a magyar valóság számokban

Egyre több óvodás gyermeknek van saját telefonja, a gyermekek 7 százaléka pedig már 4–6 évesen mobilhasználó – derült ki az NMHH reprezentatív kutatásából, amelyet 2 ezer szülő és 2 ezer 7 és 16 év közötti gyermek megkérdezésével végeztek el. A felmérés rámutat arra is, hogy a gyerekek szabadidejük egyre nagyobb részét töltik digitális platformokon, a szülők egyre passzívabbak, a mesterséges intelligenciának pedig mindenki jobban hisz a kelleténél.

Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Bécset és Budapest más környékbeli konkurensét nagyobb számban keresik fel azok a gazdagabb turisták, akik kikapcsolódásuk során megvásárolnak olyan termékeket, amelyeket egy átlagos turista nem tud vagy nem akar kifizetni – mondta az InfoRádióban a turisztikai szakújságíró, aki szerint Budapestnek az osztrák főváros lehet a követendő példa. Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség elnöke pedig arról számolt be, hogy hazánk tavaly duplaannyi vendéget fogadott, mint amennyien az országban élnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×