Infostart.hu
eur:
383.93
usd:
330.15
bux:
124570
2026. március 11. szerda Szilárd

Ukrajna felújította a Barátságot

Ukrajna felújította az olajtovábbítást a Barátság-olajvezetéken Közép-Európa felé - közölte az UkrTransNafta ukrán vezetékmonopólium.

A bejelentés szerint az olajszállításokat közép-európai idő szerint 13.02-kor - újították fel, a rendszer jelenleg maximális kapacitásán üzemel a korábbi veszteségek pótlására.

A Lvivoblastenergo csütörtökön késő este állította le az olajtranzitot a Druzsba Broditól Magyarország és Szlovákia felé haladó vezetékein, miután a Kirill orkán elvágta a Karpati szivattyúállomás áramellátását.

Az Ukrtransnafta ukrán olajtranzitcég közölte, hogy a kiesett olajmennyiséget két napon belül pótolják.

Címlapról ajánljuk
Exkluzív – Kiderült, miért nem kap a fél ország MVM-számlákat, de már nem kell sokat várni

Exkluzív – Kiderült, miért nem kap a fél ország MVM-számlákat, de már nem kell sokat várni

Az InfoRádiót több hallgató is arról értesítette, hogy januárban és februárban sem postán, sem applikáción keresztül nem kaptak gázszámlát az MVM-től. Az érintettek azt állítják, hogy tájékoztatást sem kaptak az okokról.

A Bayern lezárta az olaszok szezonbeli BL-szereplését, a visszavágó csak formalitás

A Bayern München formalitássá tette az Atalanta elleni hazai visszavágót (6–1), az Atletico Madrid jelentős előnyt szerzett a Tottenham ellen (5–2), a Newcastle döntetlent játszott a Barcelonával szemben (1–1).
inforadio
ARÉNA
2026.03.11. szerda, 18:00
Csicsmann László
Közel-Kelet szakértő, a Budapesti Corvinus Egyetem tanára, a Magyar Külügyi Intézet vezető kutatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×