Oroszki Lajos hozzátette: a júliusi és a szeptemberi időszak lesz a legproblémásabb, ám ezekre terveket készített az ország áramellátásért felelős intézménye, így remélik, akkor sem lesz fennakadás.
Hozzátette: a héten a fogyasztás elérheti a 6.000 megawattot. A szükségletet azonban fedezni tudják a magyar áramellátók, és ilyenkor megpróbálnak külföldről is több villamosenergiát vásárolni.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







