Infostart.hu
eur:
365.56
usd:
315.75
bux:
148696.72
2026. augusztus 18. kedd Ilona

Újabb osztott pályás szakasz készült el a Zágráb-Rijeka autópályán

Újabb osztott pályás szakaszt adtak át a forgalomnak a Rijeka-Zgáráb közötti autópályán Vrbovsko és Bosiljevo között. A közel 9 kilométeres szakasz elkülönítése 394 millió kunába, hozzávetőleg 54 millió euróba került.

A közlekedési miniszter tájékoztatása szerint a fennmaradó 44 kilométeres szakasz elkülönítése 2008 végére készül el.

A 145,5 km hosszúságú Zágráb-Rijeka(Fiume) autópályát 2004. június 23-án adták át a forgalomnak, de a két menetirány nincs egész terjedelmében elkülönítve. Az autópályán 12 alagút, 6 híd és 26 viadukt épült ki.

Címlapról ajánljuk
Profit a turizmusban – Megmentő lesz-e az augusztus 20-ai hosszú hétvége?

Profit a turizmusban – Megmentő lesz-e az augusztus 20-ai hosszú hétvége?

Bár a Balaton idén nem futott erős szezont, Budapest az augusztus 20-i hosszú hétvégén külföldi turistákkal lesz tele, és vidéken is telt házat várnak – egyebek mellett erről beszélt az InfoRádióban Flesch Tamás, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tiszteletbeli elnöke. Érdekesség: az erős forint ennek az ágazatnak kifejezetten rossz most.

Durva versenyfutás Pakson: üzent a miniszter is

A munka Pakson megállás nélkül folytatódik. Az előrejelzések alapján a következő két nap kritikus lesz, ezért most minden óra számít – írja közösségi oldalán a gazdasági és energetikai miniszter.
inforadio
ARÉNA
2026.08.18. kedd, 18:00
Sós Csaba
a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×