Infostart.hu
eur:
364.59
usd:
319.15
bux:
144710.26
2026. július 23. csütörtök Lenke

Megkéseltek egy gyereket Budapesten

A budapesti férfi a Vágóhíd utcában előzetes szóváltást követően szúrta meg a két sértettet.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2016. december 16-án a Budapest XX., Vágóhíd utcában, egy buszmegállóban 13 óra 40 perc körül előzetes szóváltást követően J. Béla 42 éves budapesti lakos megszúrta 40 éves testvérét és 14 éves unokatestvérét.

A bűncselekmény után a férfi a helyszínt elhagyta és a Budapest XX., Wesselényi utcai lakásába ment, ahol a Budapesti Rendőr-főkapitányság rendőrei 14 órakor elfogták.

A két sérültet a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.

A 42 éves férfi ellen a rendőrség büntetőeljárást indított, elszámoltatása folyamatban van.

Forrás: police.hu

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.07.23. csütörtök, 18:00
Szécsényi Gábor
Az Autó főszerkesztője
Tripla sokk éri a magyar autósokat – Újra elszállhatnak az üzemanyagárak

Tripla sokk éri a magyar autósokat – Újra elszállhatnak az üzemanyagárak

A magyar autósokat ismét komoly üzemanyag-drágulás fenyegeti: többek között az orosz dízelexport kiesése már fizikai áruhiányt okoz egyes hazai kutakon, a Brent júliusban több mint 30 százalékot szárnyalva hordónként 96 dollárra emelkedett, miközben a forint is gyengül a dollárral szemben. A három tényező egyszerre nehezedik a piacra, nem meglepő, hogy a benzin literenkénti ára újra a 600 forintos szint közelében jár, a dízel pedig már jócskán fölötte van. Elemzésünkben annak járunk utána, hogy csak átmeneti drágulásról van-e szó, vagy tartósabban magas árszintre kell berendezkedni.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×