Infostart.hu
eur:
379.45
usd:
319.31
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Levetette magát egy fiú a budapesti Árkád tetejéről

Hatalmas üvöltéssel, telefonjával a kezében vetette le magát a budapesti Árkád bevásárlóközpont tetejéről egy húsz év körüli fiatal. A becsapódástól szinte minden csontja eltörött.

Tragikus jelenetnek lehettek szemtanúi azok, akik a Sugár és az Árkád bevásárlóközpontot összekötő hídon közlekedtek szerda délután. Egy fiatal a parkolóház tetejéről váratlanul a mélybe vetette magát. A Bors által megszólaltatott szemtanú szerint a fiú ott állt a tető peremén, telefonált, majd visszaszámolt, és egy hatalmas ordítást követően leugrott.

Amikor odaértek hozzá, nem volt magánál, de még lélegzett. Mire a mentők kiérkeztek, már kezdett magához térni, de amikor hörgött, ömlött a vér a szájából.

Az Országos Mentőszolgálat közölte: egy rohamkocsival érkeztek a helyszínre, majd az ellátás után a fiút súlyos, életveszélyes állapotban szállították kórházba. A rendőrség nem indított eljárást az ügyben, mivel az idegenkezűséget és bűncselekményt kizárták.

Címlapról ajánljuk
Tánctilalom, rabszolgaság, születési előjogok – döbbenetes szabályokat vezettek be a tálibok

Tánctilalom, rabszolgaság, születési előjogok – döbbenetes szabályokat vezettek be a tálibok

Új büntető törvénykönyv lépett érvénybe Afganisztánban. A kódex tág nyelvezetet használ, kiszélesítve a bírák és a tisztviselők döntési jogkörét, teret biztosítva egyebek mellett az önkényes letartóztatásoknak. Dócza Edith Krisztina, a Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban elmondta: társadalmi osztályok alapján sorolják be azt, hogy az adott bűnelkövető milyen büntetésre számíthat. Afganisztánban tilos a tánc és a táncnézés, a tálibellenes mozgalmak résztvevői pedig akár halálbüntetést is kaphatnak.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×