Infostart.hu
eur:
352.4
usd:
307.32
bux:
137625.54
2026. június 22. hétfő Paulina

Ismét járható az M7-es autópálya Törökbálintnál

Ismét teljes szélességében járható az M7-es autópálya Törökbálintnál, ahol korábban egy baleset okozott torlódást - közölte honlapján a rendőrség kora délután.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint szombaton délelőtt három személygépkocsi ütközött össze a Balaton felé vezető oldalon, a 15-ös kilométernél. A baleset következtében négy ember megsérült, akiket a mentők kórházba vittek.

A rendőrök befejezték a helyszínelést, a forgalom ismét zavartalanul halad.

Csámpai Attila, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője korábban az MTI-nek azt mondta: egy magyar, egy olasz és egy szlovák rendszámú kocsi karambolozott. A baleset következtében mintegy öt kilométeres kocsisor alakult ki korábban.

Címlapról ajánljuk
Így profitálhatnak kisebb országok az AI-forradalomból

Így profitálhatnak kisebb országok az AI-forradalomból

A mesterséges intelligencia versenye nem csak a Szilícium-völgy és Peking története. Egyes kis országok aktívan keresik a piaci réseket, és néhányan meglepően jól céloznak. Íme, hat ország példája, amely megmutatja, hogyan lehet egy csekélyebb méretű államnak sikeres AI-stratégiája.

Horváth Péter: enyhül a létszámhiány, a tanárok ma már versenyképes fizetést kapnak

A Nemzeti Pedagógus Kar napokban újraválasztott elnöke szerint a tanárok ma már versenyképes fizetést kapnak, és ez érződik a létszámhiány enyhülésében is. Horváth Péter erről az InfoRádió Aréna című műsorában beszélt, és kifejtette azt is, hogy az alapbérek 20 százalékát differenciált bérekre fordítanák.
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×