Infostart.hu
eur:
389
usd:
330.1
bux:
0
2025. december 25. csütörtök Eugénia

A legszebb feneket keresik

Szépségverseny keretében, előválogatást is tartva keresik Brazíliában a legszebb női feneket.

A dél-amerikai országban egyáltalán nem számít "tabunak", ha egy nőnek megbámulják a fenekét, a szervezők ebből kiindulva hívták életre a Miss Bum Bum elnevezésű versenyt, amelynek válogatói már zajlanak, a döntőt pedig november 30-án tartják Sao Paolóban. Brazília 26 szövetségi tagállamában és a fővárosban, Brazíliavárosban nagy érdeklődés kíséri a színes eseményt.

A jelentkezéseket az interneten várták, a résztvevők a fenekükről feltöltött legfeljebb három fotóval győzhetik meg a szervezőket "adottságaikról".

"A brazil nők hátsója az a testrész, amelynek az egész világ a csodájára jár, ez a szépségverseny pedig csak még jobban hangsúlyozza ezt" - magyarázta Cacau Oliver szervező.

A verseny fődíjáért végül csak hárman lehetnek versenyben. Tavaly egy Rosana Ferreira nevű modell nyerte el a pénzjutalmat a Miss Bum Bumon. A Bum Bum amúgy popót jelent a brazil szlengben.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Néhány esztendeje egy vezető hazai politikus jelentette ki, hogy a vétójog az utolsó védőbástyája az európai sokszínűségnek és szuverenitásnak. Nos, a kormány tagjai – mint a dicső végvári vitézek büszke utódai – az elmúlt időben igencsak sűrűn gyakorolhatták a nemzeti szuverenitás védelmét, mivel jószerint csak azokat az EU-s kezdeményezéseket és indítványokat nem vétóztak meg, amelyek egy csepp áldozatot sem kívántak meg hazánktól. A megvétózott kezdeményezések sorába tartozott az Európai Tanács decemberi ülésének napirendjére tűzött, a Mercosur-országokkal (tagjai Argentína, Brazília, Paraguay és Uruguay, társult tagjai pedig Chile, Kolumbia, Ecuador, Guyana, Peru, Suriname és Bolívia) kötött új védintézkedésekről szóló megállapodás megerősítéséről szóló határozat is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×