Infostart.hu
eur:
354.56
usd:
304.96
bux:
131829.83
2026. május 27. szerda Hella

Válni akar Ecclestone felesége

Benyújtotta a válókeresetet Bernie Ecclestone felesége, Slavica. A párnak a bíróság előtt a Formula-1 vezér 2,8 milliárd eurós vagyonáról kell megegyeznie.

Közel 24 év házasság után válni kíván Bernie Ecclestone felesége. Az egykori horvát manöken már a múlt hónapban elköltözött a házaspár londoni otthonából, de eddig hivatalosan nem erősítették meg, hogy a Formula-1 főnökének házassága felbomlik.

Slavica Ecclestone-t az egyik leghíresebb válóperes ügyvéd, Liz Vernon képviseli majd.

A házasság vélhetően Bernie Ecclestone munkamániája miatt ment tönkre. A brit üzletember néhány nappal korábban azt mondta: soha nem kíván visszavonulni.

Az ügyvédek becslése szerint ez lehet Nagy-Britannia történetének legdrágább válása, ugyanis Bernie Ecclestone vagyonát 2,8 milliárd euróra becsülik.

A 78 éves sportvezetőnek és 28 évvel fiatalabb feleségének két gyermeke van.

Címlapról ajánljuk
Miért éppen a Puskás Aréna?

Miért éppen a Puskás Aréna?

A május 30-i, budapesti Bajnokok Ligája-döntő vitán felül a klubfutball-idény legnagyobb eseménye, nem kevesek szerint az esztendő legfontosabb európai sporteseménye. Az Infostart a korábbiakban felvázolta, miből nőtte ki magát ez a sorozat, mi volt az 1992-es nagy váltás oka és alapja, miért vált a legerősebb bajnokságokban akár a negyedik-ötödik hely elérése is „élet-halál” kérdéssé, sőt azt is, kik voltak a sorozat legsiekresebb magyar játékosai, edzői. Ezúttal arról lesz szó, miért éppen Budapest, miért éppn a Puskás Aréna?
Tisza-kormány: Magyar Péter pénteken tárgyal Ursula von der Leyennel

Tisza-kormány: Magyar Péter pénteken tárgyal Ursula von der Leyennel

Sajtótájékoztatón számolt be szerdán a kormány a legfrissebb döntéseiről. Kiderült: június 1-től moratórium lép életbe a harmadik országbeli munkavállalók foglalkoztatására, a kormány nyilvánosságra hozza a kórházi fertőzési adatokat, a Klebelsberg Központot pedig nem felszámolják, hanem radikálisan átalakítják. Az oktatási miniszter új államtitkárokat mutatott be a nap folyamán, házkutatást tartott a NAV a kulturális minisztérium irodáiban, Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter pedig első interjújában úgy vélte, a magyar egészségügy a strukturális összeomlás szélén áll. Magyar Péter Facebook-posztjából este kiderült: pénteken fog tárgyalni Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×