Infostart.hu
eur:
358.27
usd:
305.84
bux:
132209.6
2026. május 14. csütörtök Bonifác

Sztárokkal körülvéve inthet végső búcsút a Spice Girls

Nem kizárt, hogy a már életében legendává vált volt dél-afrikai elnök, Nelson Mandela 90. születésnapján búcsúzik el végleg rajongóitól a Spice Girls. A közelmúltban újjáalakult brit lánycsapat nemrég jelentette be, hogy a mostani az utolsó koncertturnéjuk.

Júniusban inthet végső búcsút a rajongóknak a Spice Girls, méghozzá Londonban, ahol a Hyde Parkban a legnagyobb sztárok köszöntik majd a korábbi dél-afrikai elnököt, Nelson Mandelát 90. születésnapján.

Az állítólag egyfolytában marakodó egykori lánycsapat tagjai már korábban bejelentették, hogy jelenlegi világ körüli turnéjuk utolsó állomása, a kanadai Toronto lesz utolsó közös fellépésük színhelye, ám egyáltalán nem kizárt, hogy ez nem így történik majd.

"Nelson nagyon szeretné, ha még egyszer, utoljára fellépnének - és hiszi is, hogy ez megtörténik. Először 1997-ben találkozott a Spice Girls-szel, akkor a 'hőseinek' nevezte őket, azaz nagyon szereti a zenekart" - nyilatkozta egy, a politikust jól ismerő forrás.

Az egykori lánycsapat döntését elősegítheti, hogy nem akármilyen társaságban lennének a koncerten, hiszen az már biztos, hogy a U2 és a Queen fellép, de egyes hírek szerint a szervezők megkörnyékezték a Rolling Stonest, Rihannát és Jay-Z-t is.

Címlapról ajánljuk

Republikon: több oka is van, hogy Budapest most egy ideig tiszás lesz

Míg korábban a fővárosi kerületek egyértelműen illeszkedtek a kertvárosi jobboldal – lakótelepi baloldal vagy a belvárosi liberális – külvárosi munkás sémákba, addig mára Budapest összességében már kevésbé írható le ideológiai kategóriákkal – erre jutott a Republikon elemzése. A fővárosban egy gyorsan változó politikai tér rajzolódik ki, ahol a pártpreferenciákat egyre inkább a rövid távú politikai kínálat, a vezetői hitelesség és az aktuális társadalmi kérdések alakítják. A Republikon elemzője, Fűzfa Csaba beszélt a részletekről az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.05.14. csütörtök, 18:00
Kuzmányi István
diakónus, a Magyar Kurír és az Új Ember főszerkesztője
Bringától a padelig – idén minden eddiginél erősebb élménycsomaggal érkezik a Portfolio Property X

Bringától a padelig – idén minden eddiginél erősebb élménycsomaggal érkezik a Portfolio Property X

Nagyítóval sem találni olyan üzleti konferenciát ma Magyarországon, ahol egy tárgyalóasztal mellett megkezdett beszélgetés másnap egy balatoni bringatúrán, egy padelpályán vagy éppen egy esti grillpartin folytatódik. Márpedig a június 2-4. között ötödik alkalommal megrendezett Portfolio Property X 2026 pontosan ezektől a különlegességektől vált a hazai rendezvénypiac koronaékszerévé: itt a szakmai tartalom és a networking elválaszthatatlanul fonódik össze az élményekkel, ezzel kínálva unikális csemegét a résztvevők számára.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×