Infostart.hu
eur:
355.83
usd:
302.37
bux:
135189.8
2026. május 7. csütörtök Gizella

Lezuhant egy kamion az egyik szegedi hídról - képekkel

Két ember súlyosan megsérült, amikor Szegeden lezuhant egy török kamion a Bertalan hídról hétfő reggel - tájékoztatott a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Tuczakov Szilvána elmondta: a török rendszámú jármű Makó felől érkezett Szegedre, amikor a csúszós felüljárón útpadkára hajtott.

Ettől a jármű hátsó része kipördült és a biztonsági korlátot átszakítva a híd szegedi pillére közelében, a rakpart mellé esett.

A kamionnal együtt egy kerékpáros is a mélybe zuhant. Mindkettőjüket súlyos sérülésekkel szállították kórházba. A híd egy sávját lezárták.

A balesetről készült képeket megnézheti, ha ide kattint!

Címlapról ajánljuk
Három választást tartanak az Egyesült Királyságban – a szakértő szerint nagyon inog a miniszterelnök széke

Három választást tartanak az Egyesült Királyságban – a szakértő szerint nagyon inog a miniszterelnök széke

Skóciában és Walesben parlamenti, Angliában tanácsi választásokat tartanak csütörtökön. Gálik Zoltán az InfoRádióban azt mondta, egyes előrejelzések szerint akár 2000 képviselői mandátumot is veszíthet a Munkáspárt, aminek komoly következményei lehetnek Keir Starmerre nézve is. A Budapesti Corvinus Egyetem docense beszélt arról is, milyen esélyei lehetnek az egyre népszerűbb, Nigel Farege vezette Reform UK-nak.
inforadio
ARÉNA
2026.05.07. csütörtök, 18:00
Molnár Judit
a Magyar Utazási Irodák Szövetségének elnöke
Mindenki lélegzet-visszafojtva várja a hétvégét, NATO-területen csapódtak be Oroszország felől érkező drónok - Híreink az orosz-ukrán háborúból csütörtökön

Mindenki lélegzet-visszafojtva várja a hétvégét, NATO-területen csapódtak be Oroszország felől érkező drónok - Híreink az orosz-ukrán háborúból csütörtökön

Miután a kedd éjszakai lövésváltások miatt már életbelépése előtt összeomlott a Kijev és Moszkva által május 8-9-re, a szovjet győzelem napjára tervezett tűzszünet, a fél világ arra vár, hogy mit fognak lépni a harcoló felek: Kijev bosszút esküdött, Moszkva bármilyen ukrán támadás esetén megtorlással fenyegetőzik. Oroszország az ukrán fővárosban működő külképviseleteknek is erősen ajánlja az evakuációt jelezvén, hogy ha lőnek, akkor mindenre lőni fognak. A hajnali órákban Oroszország felől érkező drónok csapódtak be Lettországban, de egyelőre nem lehet tudni, hogy ki indította a fegyvereket. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×