Infostart.hu
eur:
386.22
usd:
331.77
bux:
118863.12
2026. január 14. szerda Bódog

Ketten haltak meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei balesetben

Két ember meghalt, kettő pedig megsérült, amikor személygépkocsik ütköztek a 49-es számú főút Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szakaszán vasárnap - közölte a térségi rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

A személyautók a főút Mátészalka és Kocsord közötti részén ütközött össze, eddig még nem tisztázott körülmények között - mondta Fülöp Gergely.

A rendőr főhadnagy tájékoztatása szerint az egyik járműben ketten olyan súlyosan megsérültek, hogy a helyszínen életüket vesztették, míg a másik kocsiban szintén két ember szenvedett sérüléseket.

A rendőrség teljes útzár mellett kezdte meg a baleset körülményeinek tisztázását.

Címlapról ajánljuk
Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Éles politikai vita bontakozott ki Csehországban az Ukrajnának szánt lőszerszállítások miatt. A jelenlegi miniszterelnök, Andrej Babiš azt állítja: a korábbi kormány több száz milliárd koronányi fegyverüzletet bonyolított le úgy, hogy erről sem a parlament, sem a közvélemény nem kapott világos tájékoztatást. Petr Fiala volt kormányfő viszont azzal vádolja Babišt, hogy felelőtlen nyilatkozataival emberek és cégek biztonságát veszélyezteti.

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×