Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia

Turistalátványosság lett a reptéri vécé

Turistalátványosság lett az Egyesült Államokban egy reptéri vécé. Egy szenátort ugyanis azért vettek őrizetbe, mert állítólag melegeknek szervezett szexuális szolgáltatást a nyilvános illemhelyre.

A látogatók azóta rendszeresen látogatják a minneapolisi nemzetközi repülőtér említett mosdóját, hogy fényképeket készíthessenek.

Larry Craig, az idahói republikánus szenátor ugyanis ide szervezett találkákat melegeknek.

A férfit bűnösnek találták, mégis azt állítja, hogy az ellene felhozott vádak egy tévedésen alapulnak. Ezért minden jogorvoslati lehetőséget igénybe fog venni.

A háromgyermekes családapa egyébként azt mindig hangsúlyozta: ő maga nem homoszexuális.

Sokan azonban látni akarják a helyszínt, ezzel pedig nem kis bosszúságot okoznak a reptér üzemeltetőinek. Az emberek ugyanis a mosdón belül és kívül is sokat fényképezkednek.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×