Infostart.hu
eur:
361.05
usd:
317.51
bux:
143471.05
2026. július 26. vasárnap Anikó, Anna

Hetvenketten haltak meg egy közúti balesetben Ugandában

Hetvenketten - közöttük 57 katona - meghalt egy közúti balesetben Uganda keleti részében.

A több mint száz embert szállító teherautó az utat szegélyező betonkorlátnak ütközött, majd az oldalára fordult.

A szóvivő szerint a Kampalától mintegy 400 kilométerre északkeletre fekvő Kapchorwánál, hegyes vidéken történt szerencsétlenséget vélhetően senki nem vészelte át sérülés nélkül.

Címlapról ajánljuk
Nyaralási teljesítménykényszer: robogás a kiégés felé

Nyaralási teljesítménykényszer: robogás a kiégés felé

Új trend kezd kialakulni a Z-generáció, de az idősebbek nyaralási szokásaiban is – mondta el az InfoRádióban Bereczki Enikő generációkutató. A szakember szerint sokan ma már az új készségek tanulását részesítik előnyben a nyári vakáció során, nem pedig a csendes pihenést, ennek azonban lehetnek negatív következményei.

Íme, Orbán Viktor legfontosabb tusnádfürdői üzenetei a Fidesz jövőjéről – összefoglaló

A Fidesz elnöke a Tusványoson ismertette, milyen utat lát pártja előtt ahhoz, hogy ismét sikeres, kormányra jutó erő lehessen.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×