Infostart.hu
eur:
377.67
usd:
323.67
bux:
128374.49
2026. április 9. csütörtök Erhard

Újra járható az M7-es

Újra járható az M7-es autópálya Budapest felé, miután befejeződött a műszaki mentés a korábbi balesetek helyszínein - közölte a Rendészeti Biztonsági Szolgálat (Rebisz) helyettes szóvivője.

Három baleset is történt Székesfehérvártól nem messze, a 82-es, a 84-es és a 89-es kilométerkő közelében, emiatt órákra lelassult a vasárnap esti forgalom a Balaton felől a főváros irányába - mondta Lukács Anita.

Hozzátette, hogy az egymáshoz közeli baleseteknek egy súlyos és egy könnyebb sérültje van, összesen nyolc gépkocsi karambolozott.

Az egyik baleset egy autó csomagtartójáról lezuhanó kerékpár miatt történt, a mögötte haladó gépkocsi már nem tudta kikerülni a feltehetőleg rosszul rögzített biciklit, a járműben emiatt keletkezett kár.

Korábban az Útinform arról adott tájékoztatást, hogy a 89-es kőnél történt ütközésben egy ember súlyosan megsérült, őt mentőhelikopterrel vitték kórházba. A mentés idejére a sztráda Budapest felé vezető oldalát teljes szélességében lezárták.

 

Címlapról ajánljuk

Csizmazia Gábor: Európa nehezen érti meg a Trump-féle amerikai logikát az iráni konfliktusban

Az amerikai elnök az elmúlt napokban egyszerre próbált retorikai nyomást helyezni az iráni rezsimre és közben megnyugtatni az amerikai piacokat. Az európai vezetőknek ugyanakkor még nem sikerült kiismerniük a Trump-féle amerikai adminisztrációt – erről beszélt az InfoRádióban Csizmazia Gábor, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos főmunkatársa.
inforadio
ARÉNA
2026.04.09. csütörtök, 18:00
Böcskei Balázs politológus, az IDEA Intézet stratégiai igazgatója
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×