Infostart.hu
eur:
361.05
usd:
317.51
bux:
143471.05
2026. július 25. szombat Jakab, Kristóf

"Még mindig pornósztárnak érzem magam"

Pornósztárnak érzi magát a zenei világ leghíresebb "lemezborítója". Spencer Elden minden idők egyik leghíresebb albumának, a Nirvana Nevermind című lemezének a borítóján szerepelt pucér babaként.

A Nevermind 1991-ben jelent meg, címlapján egy pucéran a víz alatt lebegő csecsemővel. Spencer Elden azóta felnőtt; a 17 éves Los Angeles-i tinédzser azonban saját bevallása szerint még ma is pornósztárnak érzi magát.

A zenetörténetben játszott epizódszerepe azóta is vegyes érzelmeket vált ki belőle - vallotta be az MTV internetes oldalának adott interjúban. "Hátborzongató, hogy ilyen sok ember látott pucéran - mint ha én lennék a világ leghíresebb pornósztárja."

A Nevermind hatalmas sikert aratott 1991-ben, csak az Egyesült Államokban tízmillió darabot adtak el belőle. A seattle-i együttes frontembere, Kurt Cubain három évvel később öngyilkos lett.

Bár Elden a lemezeladások után egy fillért sem kapott, azért keres némi pénzt azzal, hogy a borítón szerepelt a fényképe. Rendszeresen kap interjú felkéréseket - igaz, a zsebpénzét így is ki kell egészítenie azzal, hogy részmunkaidőben narancsot facsar egy bárban.

"Valahol jó érzés tudni, hogy szerepeltem egy lemezborítón, de már kinőttem abból a korból, amikor ez igazán fontos. Megtanultam együtt élni azzal a tudattal, hogy én vagyok a Nirvana-baba" - tette hozzá.

Címlapról ajánljuk
Tarthatatlan, ami a Duna-part egyik legforgalmasabb szakaszán történik

Tarthatatlan, ami a Duna-part egyik legforgalmasabb szakaszán történik

Mind a járókelők, mind a kerékpározók számára nehézséget okoz a Bem rakparton a Batthyány tér és a Lánchíd közötti kerékpársávon a közlekedés – hívta föl a figyelmet a Magyar Kerékpárosklub kommunikációs munkatársa az InfóRádióban. Kádár Mónika szerint már vannak tervek a probléma megoldására, azonban nem tudni pontosan, mikor lehetne ezeket megvalósítani.

Íme, Orbán Viktor legfontosabb tusnádfürdői üzenetei a Fidesz jövőjéről – összefoglaló

A Fidesz elnöke a Tusványoson ismertette, milyen utat lát pártja előtt ahhoz, hogy ismét sikeres, kormányra jutó erő lehessen.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×