Infostart.hu
eur:
354.25
usd:
311.44
bux:
139624.46
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Több mint egy tonna fémet felejtett a bevásárlóközpontban

Romániában csaknem 26 ezer forintnyi lejre büntettek egy nőt, aki bejelentette autója ellopását, holott a gépkocsit egy bevásárlóközpont parkolójában felejtette.

A 29 éves Madalina Nesan azután riasztotta a rendőröket, hogy nem találta autóját megszokott helyén, közel lakásához.

A nő másnap felhívta a rendőrséget, és közölte: tévedésből jelentette be a lopást, ugyanis az autót egész egyszerűen ottfelejtette egy bevásárlóközpont parkolójában.

Ezt azzal magyarázta, hogy annyira izgatott volt új, akciós cipői miatt, hogy gyalog ment haza, Peugeot 206-osát pedig a parkolóban hagyta.

Címlapról ajánljuk

Kormányszóvivői tájékoztató: 4 napig extrém hőség lesz, 38-40 fokokkal

Hatályba lépett a hőség-kormányrendelet, a hőség miatt péntek éjféltől rendkívüli tájékoztatási rend lép életbe. Az államigazgatásban ahol lehetséges, hétfőn és kedden home office lesz. Akár a 2022-es évszázados aszályhoz hasonló károkat fog okozni a mezőgazdaságban idén is a hőség. Még legalább 10-12 centivel csökkenni fog a Velencei-tó szintje. Nyitott, széles körű alkotmányozás lesz, a végén népszavazás hagyja jóvá – derült ki a kormányszóvivői tájékoztatón.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×