Infostart.hu
eur:
363.02
usd:
313.75
bux:
150552.7
2026. augusztus 16. vasárnap Ábrahám

Sokkoló titkok a börtönben lévő Paris Hiltonról

Vasárnap vonult be a börtönbe letölteni 23 napos elzárását Paris Hilton, ám az örökösnőhöz már kedden pszichiátert kellett hívni, olyan rossz állapotba került.

Hatalmas médiaérdeklődés közepette vasárnap kezdte meg 23 napos börtönbüntetése letöltését Paris Hilton.

A hotellánc-örökösnő két nap alatt olyan rossz mentális állapotba került, hogy kedden behívták hozzá pszichiáterét, mert attól tartottak, hogy összeomlik. Dr. Charles Sophy két órát töltött a hírességgel, hogy felmérje állapotát.

A cellatársai ugyanakkor már nagyon unják Paris Hilton nyavalygását és azzal vádolják a börtön vezetőségét, hogy különleges elbánásban részesítik a bulvárhőst.

Két cellaszomszédja (akik egyébként gyilkosságért ülnek) barátkozni kezdett Paris Hiltonnal, hogy megpróbálják lenyugtatni. "Az első két éjszaka Paris úgy bőgött, mint egy gyerek. A falakon keresztül is hallani lehetett a jajveszékelését" - mondta az egyik fültanú.

A szomszédjai azzal próbálták megnyugtatni, hogy nem lesz bent olyan sokáig és próbálja meg kibírni valahogy.

"Paris egyáltalán nem úgy néz ki, mint az a Barbie-baba, akinek a tévében látszik. Olyan, mint aki egyáltalán nem mosakodott, mióta itt bent van, a haja teljesen kócos. De mindenki hercegnőként bánik vele" - mondta el az egyik börtöntárs.

"Amikor bevonult a börtönbe, vadonatúj ruhákat kapott, nem azokat az agyonmosott vacakokat, mint a többiek. Extra takarókat, kávét és ételt is kap a büféből, a smasszerek pedig nem a keresztnevén, hanem Ms. Hiltonnak szólítják" - mesélte a forrás.

Paris Hilton egyik barátja szerint a híresség egyáltalán nem eszik és nem alszik a börtönben. "Pokoli ott bent, mindannyian nagyon aggódunk érte" - mondta.

Címlapról ajánljuk

Lengyel különgép érkezik Magyarországa a buszbaleset miatt

Az M3-as autópályán történt buszbaleset miatt a lengyel kormány a varsói külügyminisztérium és az egészségügyi szolgálatok képviselőit szállító különrepülőgépet küld Magyarországra - jelentette be Donald Tusk kormányfő.
inforadio
ARÉNA
2026.08.17. hétfő, 18:00
Baranya Sándor
egyetemi docens, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vízépítési és Vízgazdálkodási Tanszék vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×