Infostart.hu
eur:
363.02
usd:
313.75
bux:
150552.7
2026. augusztus 15. szombat Mária

A vécépumpa felnyársalta a nyugdíjast a kádban

Csaknem meghalt egy német férfi, aki egy vécépumpával helyettesítette a kád dugóját, megcsúszott viszont egy darab szappanon, és szinte karóba húzta saját magát.

A Svájcban élő 79 éves Dieter Bayer úgy döntött, egy vécépumpát tesz a kádba a dugó helyére, az apró tárgy ugyanis nem került elő.

Amikor felállt, hogy beszappanozza magát, megcsúszott , és hátsójával éppen a vécépumpa fanyelére esett.

Felesége, Frieda azonnal a fürdőbe sietett, amit meghallotta férfi fájdalmas kiáltásait, nem volt azonban elég ereje, hogy kiszabadítsa, így mentőt hívott.

Rengeteg vért vesztett, nagyon súlyos volt a sérülése, belehalhatott volna - mondta a mentőszolgálat szóvivője.

Az orvosok nyolc órán keresztül operálták az idős férfit, de legalább még két hétbe telik, míg elhagyhatja a kórházat.

Címlapról ajánljuk

Süllyednek – három évtizede nem látott nehézségű munka kezdődött Paksnál, Magyar Péter tájékoztatott

Szombat megkezdődött a két nyolcvanméteres bárka – amelyeket egy-egy 5 tonnás horgonnyal rögzítettek – elsüllyesztése Paksnál a dunai vízszint emelése érdekében. Közben honvédségi helikpoterek betonkockákat emelnek a vízbe. Magyar Péter miniszterelnök, Gacsályi József, az Országos Vízügyi Főigazgatóság műszaki főigazgató-helyettese és Kádár Pál, a Védelmi Igazgatási Hivatal főigazgatója a helyszínen adott tájékoztatást a művelet részleteiről.
inforadio
ARÉNA
2026.08.17. hétfő, 18:00
Baranya Sándor
egyetemi docens, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vízépítési és Vízgazdálkodási Tanszék vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×