Infostart.hu
eur:
380.9
usd:
322.49
bux:
130284.26
2026. február 3. kedd Balázs
Nyitókép: Pexels.com

Rákapcsol a kánikula

Marad a hőség, bár egyre több lesz gomolyfelhő és nő a záporok zivatarok kialakulásának esélye is.

Folytatódik a napos idő fátyol- és gomolyfelhőkkel, de délután az északnyugati, északi országrészben már többször takarhatják a felhők a napot - főként arrafelé délelőtt néhány helyen, délután nagyobb számosságban fordulhat elő zápor, zivatar.

Lokálisan akár jelentős mennyiségű csapadék is előfordulhat. A déli, délnyugati szél többfelé megélénkül, zivatarok környezetében erős, viharos széllökés is előfordulhat.

A csúcsérték általában 32 és 38 fok között várható, de északnyugaton ennél pár fokkal alacsonyabban is alakulhat a maximum.

Címlapról ajánljuk
Szakértő a Beneš-dekrétumokról: nem kedvező a szlovákiai magyaroknak, hogy kampánytéma lett az ügy

Szakértő a Beneš-dekrétumokról: nem kedvező a szlovákiai magyaroknak, hogy kampánytéma lett az ügy

Érdekük a szlovák politikai erőknek, hogy Magyarországon kampánytéma legyen a Beneš-dekrétumok ügye még akkor is, ha a két fő rivális párt nagyjából egyetért a helyzet megítélésében – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Tárnok Balázs, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézet kutatásért felelős igazgatója, a Szlovákiai Magyar Szövetség külügyi szakértője.

Vitalij Klicsko: Kijev az életéért küzd

Az ukrán főváros polgármestere drámai hangú interjúban számolt be a BBC-nek a hétfőre virradó éjjel történt tömeges orosz légicsapásról.
inforadio
ARÉNA
2026.02.04. szerda, 18:00
Papp Bence
labdarúgóügynök, Tóth Alex képviselője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×