Infostart.hu
eur:
386.33
usd:
328.19
bux:
110953.4
2025. december 30. kedd Dávid
gyász mécses
Nyitókép: Pixabay

Meghalt Fazekas Alpár

Életének 57. évében elhunyt Fazakas Alpár, a Tiszadadai Református Egyházközség lelkipásztora és korábbi önkormányzati képviselője – adta hírül a tiszadadai önkormányzat a közösségi oldalán.

A bejelentés szerint Fazakas Alpár halála mély gyászt hagyott maga után a helyi közösségben, amely gyermektől, testvértől, férjtől és édesapától búcsúzik. A gyászolók a közösségi médiában fejezték ki részvétüket és tiszteletüket az elhunyt iránt - írja a szon.hu.

Megemlékezésekben hangsúlyozták példaadó emberi és lelkészi magatartását, valamint az általa nyújtott segítséget. Fazakas Alpár korábban a tiszadobi református gyülekezet lelkipásztoraként is szolgált.

A lelkipásztort július 21-én helyezik végső nyugalomra a tiszadadai református temetőben.

Címlapról ajánljuk
Pirosba csúszott Amerika, de az éves mérleg még mindig kiváló

Pirosba csúszott Amerika, de az éves mérleg még mindig kiváló

Az ázsiai tőzsdéken ma reggel kisebb esést láthattunk, ezt követően Európában óvatos optimizmus volt megfigyelhető, Amerikában pedig kisebb mínuszban zártak a tőzsdék. A nemesfém piacra is nagyon érdemes figyelni az év utolsó napjaiban, ugyanis az ezüst és az arany árfolyama is új történelmi csúcsot döntött az éjjeli órákban, ezt követően azonban egy nagyobb zuhanás vette kezdetét. Gazdasági események szempontjából nem voltak nagy izgalmak, és a potenciális ukrajnai békével kapcsolatos hírek sem mozgatták meg nagyon a részvénypiacokat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×