Infostart.hu
eur:
379.24
usd:
319.17
bux:
130903.25
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Nyitókép: Budapesti Közlekedési Központ

Változás a repülőtéri expressz közlekedésében

A repülőtéri forgalom várható nyári növekedése miatt csütörtöktől sűrűbben indítják a 100E repülőtéri expressz járatát a Deák Ferenc tér és a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér között.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) keddi közleménye szerint kiemelten készülnek a négynapos hétvégén várható nagyobb forgalomra, ezért ezen időszakban a legsűrűbb követéssel közlekednek majd a járatok.

Májustól a délelőtti és délutáni csúcsidőben hétfőn, pénteken és vasárnap 6 percenként, kedden, szerdán és csütörtökön az eddigi 7-8 percenkénti indulás helyett 6-7 percenként indulnak a buszok a végállomásokról. Szombatonként délelőtt 6-7, délután 7-8 percenként indulnak a járatok – tudatta a társaság.

Mint írták, a buszjárat mindig a repülőtér nagyobb forgalmi irányához igazítva, a nap elején a repülőtér felé, míg késő este a belváros felé indul gyakrabban.

Címlapról ajánljuk

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×