Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 27. szombat János
fotó: gondosora.hu
Nyitókép: gondosora.hu

Váratlan könnyítés a Gondosóráknál

A kormányablakok mellett már a gyógyszertárakban is lehet regisztrálni a Gondosórára - közölte a kiemelt társadalmi ügyekért felelős miniszterelnöki biztos.

Nyitrai Zsolt úgy fogalmazott közösségi oldalán: "azért dolgozunk, hogy mindenki számára gyorsan és egyszerűen elérhetőek legyenek a közszolgáltatások. Jó példa erre a Gondosóra, amely segítség egy gombnyomással".

"Amennyiben ön 65 év feletti és még nem regisztrált, akkor tegye meg még ma a 06 80 80 40 50-es telefonszámon, vagy akár a patikában is" - javasolta a miniszterelnöki biztos

Hankó Zoltán, a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke a videóban hangsúlyozta: a gyógyszerészek azért dolgoznak, hogy támogassák az embereket egészségük megőrzésében és helyreállításában.

"A Gondosóra program egy újabb lehetőség arra, hogy közelebb legyünk önökhöz. Tanácsot adunk és segítünk az időseknek a regisztrációban is" - hívta fel a figyelmet.

Címlapról ajánljuk
Fontos feladatot kap egy magyar szakember a téli olimpián

Fontos feladatot kap egy magyar szakember a téli olimpián

Bár a 2026-os téli olimpián nem lesz ott sem a férfi, sem a női magyar jégkorong-válogatott, jelentős sportdiplomáciai sikert ért el ismét a hazai szövetség elnöke. Kolbenheyer Zsuzsanna az InfoRádióban elmondta, hogy az edzőképzés fejlesztését a megnövekedett gyereklétszám miatt kiemelt jelentőségűnek tartja a szakágban.

Háború, halál, béke – Ilyen volt a világ 2025-ben

2025-ben egy hosszú ideje óta tartó háborút sikerült befagyasztani, egy másik azonban – a béketervek ellenére – még a fegyverszünetig sem jutott. Körképünkben nem csak a világpolitikát meghatározó fegyveres konfliktusokat, de az év más fontos nemzetközi történéseit is áttekintjük.
Floridán a világ szeme: fontos találkozóra készül holnap Trump és Zelenszkij - Híreink az ukrajnai háborúról szombaton

Floridán a világ szeme: fontos találkozóra készül holnap Trump és Zelenszkij - Híreink az ukrajnai háborúról szombaton

Floridában találkozhat holnap Volodimir Zelenszkij ukrán államfő és Donald Trump amerikai elnök helyi idő szerint délután 3 órakor, amelynek fő témája az lesz, melyik fél milyen területeket ellenőrizzen. Eközben masszív orosz drón-és rakétatámadás érte Kijevet szombat hajnalban, aminek hatására Kijev egy részén vészhelyzeti áramszünetet rendeltek el, lakóházak százai maradtak fűtés nélkül és Lengyelországban ideiglenesen két repülőteret is le kellett zárni.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×