Infostart.hu
eur:
386.06
usd:
332.22
bux:
121419.43
2026. január 19. hétfő Márió, Sára
Nyitókép: Pixabay

Tragédia: súlyos balesetben meghalt egy 16 éves lány

Ketten súlyosan megsérültek és egy 16 éves lány meghalt, amikor az őket szállító autó fának csapódott vasárnap este Zalaegerszeg határában

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint egy 20 éves férfi a 7401-es úton szállított négy utast az autójában, amikor egyelőre tisztázatlan okból elvesztette uralmát a jármű felett, a kocsi pedig az úttestről lesodródva felcsavarodott egy fára.

A kocsiból a sofőr és egy utas a saját erejéből ki tudott szállni, egyikük sem sérült meg. Három további utast a tűzoltók szabadítottak ki a roncsból: két fiatal súlyos sérüléseket szenvedett, egy 16 éves lány pedig a helyszínen meghalt.

A Zala Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján arról számolt be, hogy a zalaegerszegi tűzoltóknak a fát is ki kellett vágniuk, közben pedig az autót elmozdulás ellen biztosítaniuk kellett ahhoz, hogy hozzáférjenek a három bent rekedt utashoz.

Címlapról ajánljuk
NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

Közel két hónapos szünetet követően vasárnap újrakezdte a termelést a pancsovai kőolajfinomító. A hír azért is érdekes, mert a hírek szerint ebben nagy érdekeltsége lehet a magyar olajtársaságnak is, sőt, Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági miniszter nyilatkozatai alapján okkal számíthatunk arra, hogy a Mol többségi tulajdonrészt vásárol a Szerbiai Kőolajipari Vállalatban (NIS). Ennek részleteiről Hortay Olivért, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia és klímapolitikai üzletágának vezetőjét kérdeztük.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×